Katarzyna Krzeszowska [wiek, Miss Polski 2012, kariera, życie prywatne, Instagram]

13 stycznia 2021
Przez: : J.J

Katarzyna Krzeszowska to jedna z urodziwych Polek, która otrzymała tytuł Miss Polski roku 2012. Na swoim koncie ma również inne tytuły w wyborach Miss. Dziś jest szczęśliwą mamą i żoną oraz prowadzi własny biznes. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat jej osoby, koniecznie zobaczcie poniższy artykuł!

Katarzyna Krzeszowska: wiek

Katarzyna Krzeszowska urodziła się 7 sierpnia w 1989 roku, co oznacza, że w tym roku skończy 32 lata. Kasia ma 172 wzrostu i jest posiadaczką szczupłej figury. Co ciekawe, kobieta studiowała grafikę na Akademii Krakowskiej im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Pochodzi z Krynicy-Zdroju, uczyła się w Krakowie, a obecnie mieszka w Warszawie.

Katarzyna Krzeszowska: Miss Polski 2012

Kasia ma na swoim koncie tytuł Miss Polski 2012, który poprzedził Miss Małopolski. Następnie reprezentowała nasz kraj w międzynarodowym konkursie Miss World, który odbył się rok później na pięknym i egzotycznym Bali. Choć kobieta nie doszła do półfinału, otrzymała wyróżnienie jury za prezentowaną kreację. Co ciekawsze, pochodziła ona spod rąk samej Evy Minge. W 2014 roku modelka zaprezentowała nasz kraj również w innym, międzynarodowym konkursie Miss Supernational, który organizowany był w naszym kraju, a dokładnie w rodzinnej miejscowości Kasi – Krynicy Zdroju. Zdobyła wówczas tytuł IV Wicemiss.

Katarzyna Krzeszowska: życie prywatne

2017 rok obrócił życie Kasi o 180 stopni. Kobieta została mamą, na świat przyszedł jej synek o imieniu Romek, a rok później wyszła za mąż, co relacjonowała na swoim profilu na Instagramie. W stolicy naszego kraju prowadzi atelier o nazwie “KRZESZOVSKA”, znajdujące się na ulicy Mokotowskiej.

Katarzyna Krzeszowska: Instagram

Profil Katarzyny Krzeszowskiej znajdziecie w mediach społecznościowych, a dokładniej na Instagramie pod nazwą @katarzyna.krzeszowska, który obserwuje obecnie blisko 4 tysiące fanów. Miss Polski 2012 na swoim Instagramie dzieli się nie tylko zwykłą codziennością, ale i efektami profesjonalnych sesji fotograficznych oraz życiem zawodowym. Co ciekawsze, nawet po urodzeniu dziecka może poszczycić się zjawiskową figurą.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej