Połącz się z nami

Katarzyna Krzeszowska [wiek, Miss Polski 2012, kariera, życie prywatne, Instagram]

Opisy gwiazd

Katarzyna Krzeszowska [wiek, Miss Polski 2012, kariera, życie prywatne, Instagram]

Katarzyna Krzeszowska to jedna z urodziwych Polek, która otrzymała tytuł Miss Polski roku 2012. Na swoim koncie ma również inne tytuły w wyborach Miss. Dziś jest szczęśliwą mamą i żoną oraz prowadzi własny biznes. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat jej osoby, koniecznie zobaczcie poniższy artykuł!

Katarzyna Krzeszowska: wiek

Katarzyna Krzeszowska urodziła się 7 sierpnia w 1989 roku, co oznacza, że w tym roku skończy 32 lata. Kasia ma 172 wzrostu i jest posiadaczką szczupłej figury. Co ciekawe, kobieta studiowała grafikę na Akademii Krakowskiej im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Pochodzi z Krynicy-Zdroju, uczyła się w Krakowie, a obecnie mieszka w Warszawie.

Katarzyna Krzeszowska: Miss Polski 2012

Kasia ma na swoim koncie tytuł Miss Polski 2012, który poprzedził Miss Małopolski. Następnie reprezentowała nasz kraj w międzynarodowym konkursie Miss World, który odbył się rok później na pięknym i egzotycznym Bali. Choć kobieta nie doszła do półfinału, otrzymała wyróżnienie jury za prezentowaną kreację. Co ciekawsze, pochodziła ona spod rąk samej Evy Minge. W 2014 roku modelka zaprezentowała nasz kraj również w innym, międzynarodowym konkursie Miss Supernational, który organizowany był w naszym kraju, a dokładnie w rodzinnej miejscowości Kasi – Krynicy Zdroju. Zdobyła wówczas tytuł IV Wicemiss.

Katarzyna Krzeszowska: życie prywatne

2017 rok obrócił życie Kasi o 180 stopni. Kobieta została mamą, na świat przyszedł jej synek o imieniu Romek, a rok później wyszła za mąż, co relacjonowała na swoim profilu na Instagramie. W stolicy naszego kraju prowadzi atelier o nazwie „KRZESZOVSKA”, znajdujące się na ulicy Mokotowskiej.

Katarzyna Krzeszowska: Instagram

Profil Katarzyny Krzeszowskiej znajdziecie w mediach społecznościowych, a dokładniej na Instagramie pod nazwą @katarzyna.krzeszowska, który obserwuje obecnie blisko 4 tysiące fanów. Miss Polski 2012 na swoim Instagramie dzieli się nie tylko zwykłą codziennością, ale i efektami profesjonalnych sesji fotograficznych oraz życiem zawodowym. Co ciekawsze, nawet po urodzeniu dziecka może poszczycić się zjawiskową figurą.

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry