Połącz się z nami

Katarzyna Warnke potwierdziła narodziny syna!

Z życia gwiazd

Katarzyna Warnke potwierdziła narodziny syna!

Katarzyna Warnke potwierdziła narodziny syna! Mimo, że para długo trzymała ciążę w tajemnicy, postanowili się pochwalić porodem. Piotr Stramowski na swoim Instagramie zamieścił nawet osobliwy post.

Katarzyna Warnke dziecko

Aktorka niemal od razu po porodzie podzieliła się z mediami radosną nowiną. Kilka godzin po pojawieniu się informacji o narodzinach syna, aktorka zamieściła na swoim Instagramie piękne zdjęcie. Zdobyła się na odwagę i pokazała duży ciążowy brzuch! Fotografia to nic innego, jak okładka magazynu „Uroda”. W czasopiśmie możemy również przeczytać o ciąży Katarzyny.

Katarzyna Warnke w ciąży

Sesja ciążowa Warnke

Będąc w ciąży, Katarzyna zdecydowała się na sesję ciążową. Zdjęcia z profesjonalnej sesji możemy podziwiać w magazynie „Uroda”. Pod postem, który zamieściła na swoim Instagramie, od razu zaczęły pojawiać się komentarze od internautów, a polubień przybywało z minuty na minutę:

Pięknie Pani wygląda w ciąży i gratuluję szczęśliwego rozwiązania!

Cudownych chwil dla Was. Gratulacje.

Gratulacje i powodzenia w tej podróży!

Aktorka podziękowała także magazynowi za wspaniałe zdjęcia i trud włożony w pracę podczas sesji zdjęciowej:

Zatrzymaliście w kadrze ten niezwykły stan, który właśnie się zakończył. I zaczyna się nowa podróż! Dziękuję

Katarzyna Warnke syn

Małżeństwo Warnke oraz Stramowskiego pojawiło się jeszcze na premierze najnowszego filmu Vegi pt.”Polityka”. Dlatego też, nikt nie spodziewał się tak szybkiego rozwiązania. Portal Pudelek zamieścił informację o porodzie Katarzyny:

Jak donoszą paparazzi, w poniedziałek w jednym z warszawskich szpitali aktorska para powitała na świecie wyczekanego potomka. (…) Wiadomo jednak, że wszystko poszło zgodnie z planem, a mama i dziecko czują się dobrze.

Płeć dziecka wciąż była tajemnicą, jednak świeżo upieczony tata, zamieścił na Instagramie zdjęcie, które w zabawny, a także oryginalny sposób, zdradzało płeć dziecka.

View this post on Instagram

🙂

A post shared by Piotr Stramowski (@piotrstramowski_official) on

Przypominamy, że to nie jedyny syn aktorki. Bowiem Katarzyna Warnke ma już 14-letniego syna z poprzedniego małżeństwa! W 2004 wzięła ślub z fotografem Krzysztofem Rawskim, z którym ma syna Mateusza. Małżeństwo wzięło rozwód 6 lat po ślubie.

View this post on Instagram

? #paradarownosci

A post shared by Piotr Stramowski (@piotrstramowski_official) on

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry