Połącz się z nami

Katarzyna Zielińska i jej prosty sposób na szczupłą sylwetkę!

Zdrowie i dieta

Katarzyna Zielińska i jej prosty sposób na szczupłą sylwetkę!

Katarzyna Zielińska zachwyca swoją zgrabną sylwetką, a macierzyństwo wyraźnie jej służy. Co robi, żeby utrzymać taką formę i czy potrzebuje do tego rygorystycznych diet? Każda mama powinna to zobaczyć! Katarzyna Zielińska i jej prosty sposób na szczupłą sylwetkę!

Kasia Zielińska chyba jak każda znana osoba, która już tak wiele lat jest w polskim show-biznesie, miała wzloty i upadki i to nie tylko te modowe. Przypomnijmy, że aktorka kiedyś na bakier stała z modą, a ze swoich wpadek i prześmiesznych stylizacji sama potrafi się śmiać. Na jej profilu na Instagramie nie raz mogliśmy zobaczyć Zielińską jako ofiarę mody, zobaczcie TUTAJ!

Obecnie stylizacje Kasia Zielińskiej niemal na każdej większej imprezie uważane są za jedne z najlepszych.

Również trzeba przypomnieć, że aktorka nie zawsze mogła się poszczycić tak zgrabną sylwetką. Jak wiemy, Zielińska nie należy do wysokich kobiet, a swojego czasu nosiła rozmiar 40! Zdjęcia z czasów, kiedy aktorka nie należała do najszczuplejszych osób, również możemy znaleźć w jej mediach społecznościowych. Niemniej jednak tamte czasy poszły w niepamięć, a Kasia z biegiem lat wygląda coraz lepiej! Trzeba również dodać, że jest mamą dwójki dzieci.

Więc jaki jest jej sekret na tak szczupłą sylwetkę? Zobaczcie!

Katarzyna Zielińska i jej prosty sposób na szczupłą sylwetkę!

Aktorka udzieliła wywiadu reporterce portalu „jastrząb post”. Jak możemy się dowiedzieć, Kasia nie stosuje żadnych rygorystycznych diet, a już na pewno nie spędza wielu godzin na siłowni! Więc w czym tkwi sekret?

„Ja mam takie dwa, jeden 18 kilowy ciężarek, drugi 14 kilowy, więc jak chłopaki mi wskoczą na ręce to trzeba w tym domu trochę dźwigać”

Jak powiedziała, sama przyzwyczaiła swoich synów do tego i jak wyznała „kocha te gałgany”!

Oczywiście to nie jedyny wysiłek fizyczny, a trzeb przyznać, że macierzyństwo naprawdę służy aktorce. Zielińska uwielbia jazdę na rowerze, pływanie, a jak uda jej się wstać w miarę wcześniej to nie odmówi porannego biegania. Dodała również, że w spektaklach, w których gra zazwyczaj dużo tańczy, co na pewno pomaga w utrzymaniu tak zgrabnej sylwetki.

My musimy przyznać, że byliśmy przekonani, iż Katarzyna Zielińska tak jak większość gwiazd stosuje którąś z diet. Jednak jak widzimy, nie zawsze trzeba sobie wszystkiego odmawiać, żeby mieć tak perfekcyjną sylwetkę!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry