Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela czeka nietypowy rozwód! Znamy szczegóły!

13 lipca 2022
Przez: : M.J

Już niebawem Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela czeka rozprawa rozwodowa, jednak jak donoszą media, będzie ona nietypowa. Głos w tej sprawie zabrała również menadżerka aktorki. Poznajcie szczegóły.

Rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela

Wieść o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela jakiś czas temu zszokowała media. Nic nie zapowiadało, że w małżeństwie aktorki i tancerze nastał kryzys, który jak się okazało przekreślił ich związek.

Nie da się ukryć również, że wywiad Marcina Hakiela odbił się szerokim echem w sieci. Choć obydwoje wcześniej zaznaczali, że nie będą zabierać więcej głosu w tej sprawie, to tancerz zdecydował się opowiedzieć nieco więcej na temat zakończonego małżeństwa w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską.

Od tamtej pory na jaw wychodzi coraz więcej szczegółów odnośnie do rozstania pary. Jak się okazuje, już niebawem ich małżeństwo definitywnie dobiegnie końca. Cichopek i Hakiela czeka rozwód, jednak jak donosi jeden z tabloidów, odbędzie się on w nietypowy sposób.

ZOBACZ TAKŻE: Internauta do Hakiela o rzekomym romansie Cichopek: „gość zniszczył ci rodzinę”. Marcin zareagował!

Nietypowy rozwód Kasi Cichopek i Marcina Hakiela

Według doniesień mediów aktorce i tancerzowi zależy na szybkim rozwodzie bez medialnego szumu. Teraz Fakt informuje, że Kasia i Marcina nie spotkają się w sądzie, ponieważ rozprawa rozwodowa ma odbyć się online. Co więcej, takie rozwiązanie miał zaproponować sam sąd, co potwierdziła również menadżerka Cichopek.

To decyzja sądu, a nie ich”- powiedziała portalowi Pudelek Aldona Wleklak.

Dodajmy, że ostatnio do mediów trafiła informacja, iż Marcin Hakiel pogodził się już z zakończonym małżeństwem, ponieważ znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety. Portal Plotek podał, iż tancerz spotyka się z nową kobietą od kilku tygodni, a ich relacja zaczęła się przez Internet.

Marcin uporał się już z rozstaniem z Kasią i stwierdził, że nie będzie zamykał się na nowe relacje. Nie szukał partnerki, ale ta się znalazła. Poznali się przez internet. Spotykają się od trzech tygodni

ZOBACZ TAKŻE: Marcin Hakiel jest w nowym związku! Kto skradł serce tancerza?

Choć niejednokrotnie mogliśmy również przeczytać, że aktora także znalazła pocieszenie w ramionach innego mężczyzny, to jak do tej pory informacje te nie zostały potwierdzone.

Źródło: Fakt / Pudelek/ Instagram Kasi Cichopek / Marcina Hakiela

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej