Kate i William udawali swój związek? Tajemnica odkryta!

14 października 2019
Przez: : al.sobieraj

Znajoma tej sławnej pary postanowiła przerwać milczenie i zdemaskowała tak skrzętnie ukrywany sekret. Okazuje się, że Kate i William udawali swój związek! Dlaczego musieli to robić? Zdradzamy szczegóły księżycowej pary!

Kate i William udawali swój związek

Światło dzienne ujrzał w końcu szokujący sekret książęcej pary. Znajoma Kate oraz Williama zdradziła podczas udzielania wywiadu, że na samym początku znajomości, teraźniejsze małżeństwo, udawało że jest w związku. Dlaczego tak się stało, co było powodem takiego zachowania?

Kate Middleton

Kate wyszła za mąż za księcia Williama 8 lat temu. To właśnie w 2011 roku powiedzieli sobie sakramentalne tak. Poznali się jednak dużo wcześniej, bowiem w 2001 roku, zaraz przed rozpoczęciem roku akademickiego na Uniwersytecie St. Andrew. Od samego początku mieli się ku sobie. Jednak mimo wszystko, udawali parę. Książę William z racji tego, że należał do rodziny królewskiej, swoją osobą przyciągał wiele kobiet, a także oszukanych przyjaciół. Dlatego też Kate postanowiła mu pomóc w ten dziwny sposób. Zgodziła się, aby zostać jego dziewczyną na niby. W ten sposób uratowała księcia od nieszczerych i natarczywych osób.

Kate i William

Laurą Warshauer podczas wywiadu z Katie Nicholl, która jest królewską ekspertką i biografką, powiedziała że Kate i William udawali swój związek:

Jadłyśmy z Kate brownie. Nigdy nie potrzebowała alkoholu, żeby dodać sobie pewności siebie. William był wtedy podrywany przez pewną dziewczynę na imprezie i sytuacja była dość niezręczna, bo nie mógł się od niej uwolnić. Był bardzo uprzejmy, ale ta dziewczyna po prostu nie rozumiała, że nie jest zainteresowany. Nagle Kate podeszła do niego i objęła go ramionami, a William powiedział do nieznajomej: ‘Och, przepraszam, ale mam dziewczynę’. Po chwili podziękował Kate za uratowanie go z opresji i zaczęli razem się śmiać. Tylko Kate mogła coś takiego zrobić zaledwie miesiąc po rozpoczęciu studiów

To był początek ich pięknej miłości, której jeszcze wtedy oboje nie byli świadomi. W końcu jakiś czas po tej sytuacji zaczęli się ze sobą spotykać. Dziś są małżeństwem oraz szczęśliwymi rodzicami.

źródła zdjęć: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej