Połącz się z nami

Katerina Kovalchyk: [Zniewolona, wiek, Instagram, filmy]

Opisy gwiazd

Katerina Kovalchyk: [Zniewolona, wiek, Instagram, filmy]

Katerina Kovalchyk to gwiazda niezwykle popularnego ukraińskiego serialu, który również polskim widzom przypadł do gustu. Codziennie miliony Polaków śledzą losy tytułowej bohaterki Zniewolonej i z niecierpliwością wyczekują nowego odcinka. Kim jest Katerina Kovalchyk – gwiazda serialu?

Katerina Kovalchyk: wiek

Aktorka urodziła się 20 lutego 1993 roku. Pochodzi z Rosji. Jest absolwentką Państwowej Akademii Teatralnej w Sankt Petersburgu. Niewątpliwie dużym zaskoczeniem jest fakt, że swój pierwszy angaż w branży filmowej dostała ze względu na urodę. Producenci znaleźli ją na jednym z portali społecznościowych i zaproponowali rolę.

Katerina Kovalchyk: filmy

Oprócz roli w Zniewolonej, która bezsprzecznie przyniosła jej wielki rozgłos w wielu krajach, zagrała także w innych produkcjach. Kilka filmów krótkometrażowych i role w teatrach to tylko niektóre z jej osiągnięć. Dziewczyna może pochwalić się fanami nie tylko w swojej ojczyźnie, ale także na Ukrainie i w Polsce.

Kateriana Kovalchyk: Zniewolona

Akcja serialu Zniewolona rozgrywa się w Imperium Rosyjskim w XIX wieku. Młoda aktorka gra tam Katerinę Wierbickają, piękną chłopkę wychowaną w szlacheckich warunkach, ponieważ pod swoje skrzydła przygarnęła ją dobrze sytuowana matka chrzestna. W związku z tym, bohaterka zna języki obce, potrafi czytać, pisać i pięknie malować. Kiedy zdaje sobie sprawę, że jest tam tylko po to by stać się własnością najbogatszego ziemianina Piotra Czerwińskiego, postanawia zawalczyć o swoją wolność. Co ciekawe, wielu widzów deklaruje, że włączają telewizor specjalnie dla odtwórczyni główniej roli.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katerina Kovalchyk: Instagram

Liczba obserwatorów, która śledzi jej konto na Instagramie może naprawdę robić wrażenia. Mianowicie, aktorka zgromadziła już prawie 70 tysięcy użytkowników tego serwisu. Jej profil znajdziecie pod nazwą @katerinakovalchyk. Znajduje się na nim wiele zdjęć, z których możemy dowiedzieć się, co dzieje się w życiu pięknej Rosjanki. Co ciekawe, bardzo często odnosi się tam do polskich telewidzów. Oprócz tego, podczas pobytu w Polsce nagrała wiele relacji, z których można wnioskować, że podobało jej się w naszym kraju.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Katerina Kovalchyk (@katerinakovalchyk)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry