Katowicki WORD ujawnia dane. Kobieta 100 razy nie zdała egzaminu na prawo jazdy

27 września 2019
Przez: : obcas

Katowicki WORD ujawnia szokujące dane. Rekordzistka w tymże regionie do egzaminu na prawo jazdy podeszła aż 100 razy. Do tej pory nie udało jej się go zdać. Z jednej strony – można ją pochwalić za wytrwałość i dążenie do celu. Z innej perspektywy jednakże – czy to już nie czas, aby dać sobie spokój? Czy taka osoba, w razie ewentualnego zdania egzaminu, nie będzie stanowić zagrożenia na drogach? W sieci trwa dyskusja na ten temat.

Katowicki WORD ujawnia szokujące dane. Kobieta aż 100 razy nie zdała egzaminu na prawo jazdy!

Egzamin na prawo jazdy to zmora wielu osób. Z pewnością nielicznym udaje się zdać zarówno test teoretyczny, jak i jazdę za pierwszym razem. Są jednak w Polsce osoby, które pobiły w tych kwestiach już wszelkie możliwe rekordy. Eugeniusz Tomala który jest egzaminatorem nadzorującym w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Katowicach przyznał, że pewna kobieta w tejże placówce do egzaminu na prawo jazdy podeszła już 100 razy. Do tej pory go nie zdała. Jego słowa przytoczył portal dziennikzachodni.pl. Tłumaczy jednak, że statystyki w Katowicach nie są wcale tak zatrważające, jak ten pojedynczy przykład. Mimo to internauci skupili się właśnie na tym jednym przypadku – w sieci wybuchła dyskusja.

ZOBACZ TAKŻE: PLANTACJA KONOPI W PIECZARKARNI NA DOLNYM ŚLĄSKU! POLICJA ZABEZPIECZYŁA ZNACZNE ILOŚCI ZAKAZANEGO TOWARU

Czy powinno się wprowadzić limit podejść do egzaminu?

Zatrwożeni ilością podejść do egzaminu tej jednej konkretnej osoby, internauci zastanawiają się czy nie powinien zostać wprowadzony limit egzaminów, przypadający na jednego zdającego. Chodzi bowiem o to, że niepowodzenie w tak wielu próbach oznacza, że osoba być może rzeczywiście nie ma predyspozycji do zostania kierowcą. Natomiast przy ewentualny szczęściu i ostatecznym powodzeniu, ktoś taki mógłby tworzyć zagrożenie na drodze.

Inni natomiast są zdania, że limit egzaminów przypadający na jedną osobę nigdy nie wejdzie w grę – chodzi bowiem o pieniądze, które ośrodki egzaminacyjne inkasują za kolejne podejścia. Swoją drogą – wystarczy wyobrazić sobie, ile pieniędzy w kasie WORD zostawiła kobieta, podchodząc do egzaminu ponad 100 razy. Mówi się, że do egzaminów stale podchodzi ona już od kilku lat.

źródło zdjęcia: info-car.pl (poglądowe)

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej