Połącz się z nami

Katy Perry oskarżona o MOLESTOWANIE! Szokujące wyznanie modela z jej teledysku!

News

Katy Perry oskarżona o MOLESTOWANIE! Szokujące wyznanie modela z jej teledysku!

Szokujący wpis pojawił się w mediach społecznościowych modela, który zagrał rolę kochanka Perry w teledysku do piosenki „Teenage Dream”. Model w swoim wpisie oskarżył piosenkarkę o molestowanie seksualne! Zobaczcie!

Katy Perry oskarżona o molestowanie seksualne przez modela Josha Klossa!? Tak twierdzi sam 34-latek, który wziął udział w jej teledysku do piosenki „Teenage Dream” i zagrał w nim obiekt westchnień gwiazdy. Mężczyzna opisał całą sytuację na swoim Instagramie! Co dokładnie się wydarzyło?

Katy Perry oskarżona o molestowanie seksualne modela nie jest pierwszą gwiazdą, która teraz będzie musiała się ostro tłumaczyć.

Takie zarzuty pojawiły się dopiero teraz, a całe zdarzenie miało miejsce w 2010 roku. Kiedy nagrywano teledysk do „Teenage Dream” twórcy do roli amanta zaangażowali modela Josha Klossa. Dopiero po 9 latach mężczyzna wyznał, że wokalistka dopuściła się molestowania!

W długim wpisie, który pojawił się w mediach społecznościowych modela, opisał dokładnie całe zajście. Z wpisu wynika, że na początku Perry była miła. Podobno zaprosiła nawet modela do klubu ze striptizem, ale ten odmówił.

View this post on Instagram

Donut ?

A post shared by Joshkloss (@iamjoshkloss) on

Więc w jakich okolicznościach doszło do całej sytuacji i dlaczego Katy Perry jest oskarżona o molestowanie?

„Przyprowadziłem przyjaciółkę, która nie mogła się doczekać, aż ją pozna. Gdy ją spotkałem, przytuliliśmy się. Ale kiedy odwróciłem się, aby przedstawić ją mojej przyjaciółce, ściągnęła mi spodnie i bieliznę tak bardzo, że wszyscy moi znajomi i pozostałe osoby zobaczyły moje genitalia. Jesteście w stanie sobie wyobrazić, jak bardzo byłem zażenowany i zawstydzony?”– pisze Josh Kloss w swoim poście!

Dlaczego więc model zdobył się na to wyznanie po tak długim czasie?

„Mówię to teraz, ponieważ nasza kultura dąży do udowodnienia, że mężczyźni u władzy są perwersyjni. Ale kobiety mające władzę są równie obrzydliwe”.

View this post on Instagram

You know. After I met Katy, we sang a worship song, “open the eyes of my heart” She was cool and kind. When other people were around she was cold as ice even called the act of kissing me “gross” to the entire set while filming. Now I was pretty embarrassed but kept giving my all, as my ex was busy cheating on me and my daughter was just a toddler, I knew I had to endure for her sake. After the first day of shooting, Katy invited me to a strip club in Santa Barbara. I declined and told her “I have to go back to hotel and rest, because this job is all I have right now” So I saw Katy a couple times after her break up with Russel. This one time I brought a friend who was dying to meet her. It was Johny Wujek’s birthday party at moonlight roller way. And when I saw her, we hugged and she was still my crush. But as I turned to introduce my friend, she pulled my Adidas sweats and underwear out as far as she could to show a couple of her guy friends and the crowd around us, my penis. Can you imagine how pathetic and embarrassed i felt? I just say this now because our culture is set on proving men of power are perverse. But females with power are just as disgusting. So for all her good she is an amazing leader, hers songs are mainly great empowering anthems. And that is it. I continued to watch her use clips of her music videos for her world tour and then her dvd, only highlighting one of her male co-stars, and it was me. I made around 650 in total off of teenage dream. I was lorded over by her reps, about not discussing a single thing about anything regarding Katy publicly. And a couple interviews they edited and answered for me. So, happy anniversary to one of the most confusing, assaulting, and belittling jobs I’ve ever done. Yay #teenagedream I was actually gonna play the song and sing it on ukele for the anniversary, but then as I was tuning I thought, fuck this, I’m not helping her bs image another second.

A post shared by Joshkloss (@iamjoshkloss) on

Model podkreślił również, że nie zależy mu na pieniądzach i walce w sądach z piosenkarką, ale chce pokazać jej drugie oblicze. Jego celem jest również to, aby mężczyźni którzy, znajdą się w podobnej sytuacji, nie bali się o tym głośno mówić i zgłaszać tego typu przypadki!

Jak do tej pory sama gwiazda nie zabrała w tej sprawie głosu! Być może niebawem dowiemy się, jak wyglądało to całe zajście z drugiej strony?

Uważacie, że model naprawdę nie chce skorzystać na tej aferze?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry