Połącz się z nami

Kazadi zalała się łzami w „Danca Dance Dance”! Miała powód do płaczu?

Rozrywka

Kazadi zalała się łzami w „Danca Dance Dance”! Miała powód do płaczu?

W ostatnim odcinku tanecznego show, Patricia Kazadi wybuchła płaczem po wykonaniu swojego tańca. Co takiego się wydarzyło, że celebryka nie mogła powstrzymać łez?

Patricia Kazadi to zdolna polska aktorka, która swoich sił próbowała również jako piosenkarka. Aktualnie jest uczestniczką show emitowanego w TVP „Dance Dance Dance”, polegającego na odtwarzaniu choreografii ze znanych teledysków. W programie towarzyszy jej młodsza siostra Victoria. Dziewczyny całkiem nieźle sobie radzą, bo dotarły aż do ćwierćfinału programu.

W ostatnim odcinku „Dance Dance Dance”  uczestnicy występowali solo. Patricia musiała zmierzyć się z choreografią z teledysku do piosenki Christiny Aguilery „Dirty”. Po skończonym występie jury nie szczędziło Kazadi pochwał. Jednak jak się okazało, to co zaprezentowała Patricia nie było dla niej łatwe. Jeden z jurorów zwrócił uwagę na to, że aktorka podczas występu walczyła sama ze sobą:

„Widziałem, z czym się zmierzyłaś, było ci trudno przezwyciężyć pewne rzeczy” – zauważył Robert Kupisz.

Jury bardzo wysoko oceniło taniec Patricii. Ida Nowakowska przyznała 10 punktów,  Ewa Chodakowska również oceniła Kazadi na 10 punktów, natomiast Robert Kupisz dał 9,5 punktów.  

Po samych pozytywnych komentarzach Kazadi wybuchła płaczem, nie mogąc powstrzymać emocji. Jak się później okazało, dla uczestniczki nie było to łatwe zadanie. Musiała zmierzyć się z wulgarną choreografią, która mogła nie spodobać się jej rodzinie, szczególnie babci, która jest bardzo religijna. Kazadi obawiała się ich reakcji na to jakie wyzywające ruchy i gesty musiała pokazywać .

Po tak emocjonującej reakcji Patricii, wielu internautów zaczęło spekulować, że zachowanie Kazadi było na pokaz. Chociaż gwiazda przyznała się, że jej reakcja była spowodowana przychylnymi komentarzami ze strony sędziów, jednak nie wszystkich udało się przekonać:

„Kobieto, musisz wiedzieć że nie kupisz Polaków na swoje łzy!!! Mierne celebryty lubią się wzajemnie wspierać. Ja oczekuję wyższego poziomu”- pojawił się komentarz.

„Ustawka. Słabo Kazadi, niech w końcu odpada. Wciąż udaje skromną. Dlaczego każdy jej ulega? Tragedia!”– brzmiał inny.

Czy rzeczywiście reakcja Patricii została wyreżyserowana, a łzy miały zmiękczyć widzów i jurorów?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry