Kaźmierska jest zakochana! “Pierścionek niebawem będzie. Ślub też będzie”!

10 stycznia 2020
Przez: : M.J

Dagmara Kaźmierska w ostatnim wywiadzie, jaki udzieliła Oskarowi Netkowskiemu zdradziła wiele szczegółów ze swojego życia. To również tam wyznała, że jej serce jest zajęte! Kto jest wybrankiem Dagmary i jaki jest? Zobaczcie! Kaźmierska jest zakochana!

Dagmara Kaźmierska swoją popularność zyskała dzięki udziałowi w programie Królowe Życia. To właśnie tam mieliśmy i nadal mamy okazję oglądać jej szalone przygody z przyjacielem Jacusiem i synem Conanem u boku. Kaźmierska jest również jedną z tych osób, które zarażają swoim pozytywnym podejściem do życia. Pomimo poważnego wypadku i wielu komplikacji z nim związanych, uśmiech nadal nie schodzi jej z twarzy.

Kaźmierska należy również do grona tych osób, które nie zdradzają za wiele na temat swojego życia prywatnego. W łóżku z Oskarem Dagmara udzieliła pierwszy raz w swojej karierze tak szczerego wywiadu. Opowiedziała o czasach, kiedy musiała odpokutować za błędy z przeszłości i spędziła 14 miesięcy w więzieniu, zobaczcie TUTAJ. Zdradziła również, że jej serce aktualnie jest zajęte! Jaki jest w takim razie mężczyzna, który zdołał zdobyć niepokorne serce Królowej Życia? Zobaczcie!

Kaźmierska jest zakochana!

Można śmiało powiedzieć, że każda królowa powinna mieć swojego króla. Jak do tej pory Dagmara była singielką, która nie zawracała sobie głowy sprawami sercowymi. Teraz jak możemy się dowiedzieć z wywiadu, Kaźmierska jest zakochana na zabój i to nie w Jacusiu!

“Ja mam króla. Jacuś jest moim kumplem. W moim przypadku to nie jest dobre określenie “zakochana”. Ja bardzo kocham, zakochać to się możesz w obrazie. A ja kocham!”

Jaki w takim razie jest jej wybranek serca?

“Jezu mi się trafiło, jak ślepej kurze ziarno. Jest bardzo dobrym człowiekiem, wyrozumiałym. Jest cierpliwy. Znosi moje wszystkie te jazdy. Kocha mnie. Porządny jest, ma zasady. Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził. To, że jest przystojny, to się dziwię, że on mnie chce. Tu to mi się naprawdę trafiło. Jest młodszy ode mnie o dwa lata”

Musimy przyznać, że jest to jedyny wywiad, w którym Dagmara tak się otworzyła i odpowiadał z chęcią na pytania Oskara, który nie omieszkał sprowadzić rozmowy na dalsze plany związane z tajemniczym mężczyzną. Czy Dagmara w takim razie będzie żoną?

“Będę! Oczywiście! Ale jeszcze nie teraz. Jeszcze nie ma pierścionka. Ale myślę, że pierścionek niebawem będzie. Ślub też będzie, ale też nie wiem kiedy”

Dagmara nie chciała zdradzić, kto jest tym mężczyzną, który zdołał zawrócić jej w głowie. Jak dodała, musi zachować coś dla siebie, bo nie może ludziom podawać wszystkiego na tacy.

Mamy nadzieję, że jednak Dagmara zmieni swoje postanowienie i w końcu pokaże nam swojego partnera. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć dużo szczęścia i pogratulować mężczyźnie, który zdołał ujarzmić temperament Dagmary!

Wiedzieliście, że Dagmara jest zakochana?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

2 Comments

  1. Luiza pisze:

    Oby ją zawiódł ten nowy men za to jak potraktowala “kumpla Jacusia”. Biedny Jacek,taki zakochany w niej!

  2. Kryska pisze:

    A Jacka nie chce, wredna małpa, choć ganial przy niej gdy potrzebowała pomocy👎👎👎