Kaźmierska w futrzanej kamizelce BUVAIA. Poznajcie jej cenę!

13 maja 2020
Przez: : P.Z.

Kto ogląda “Królowe życia” ten wie, że Dagmara jest wielką fanką naturalnych futer i złota. Ostatnio na Instagramie zaprezentowała się w pięknym futrze w kolorze fuksji. Kaźmierska w futrzanej kamizelce marki BUVAIA. Wygląda jak prawdziwa królowa?! Zobaczcie!

Dagmarę Kaźmierską w „Królowych życia” możemy oglądać od samego początku. Właśnie dzięki programowi pokochały ją miliony telewidzów, w ten sposób zyskała również wielu fanów. Nie ma się zatem co dziwić, że jej życiem interesuje się wiele osób.

W ostatnim czasie faktycznie u Dagmary w życiu nie było różowo, a wszystko to mogliśmy śledzić, oglądając siódmy sezon programu. Miała ciężki wypadek, potem długo dochodziła do siebie, miewając oczywiście chwile zwątpienia. Jednak nigdy nie opuszczało ją poczucie humoru. Niewątpliwie pomagało towarzystwo Jacka, który starał się zajmować jej czas, żeby nie myślała o tym, co złe. Przeżyła też trudny czas w swojej przyjaźni z Edzią, jednakże tym razem okazały się to tylko chwilowe kłopoty. Finalnie bowiem była świadkiem na jej ślubie z Adamem w Wenecji, gdzie okazała się również, że Edzia jest w ciąży. Wiernie jej towarzyszyła także w przygotowaniach do tego wydarzenia.

W najnowszym ósmym sezonie zaś wspiera Edzię już w błogosławionym stanie. Przejmuje się również maturą syna i to właśnie podczas kupowania jemu garnituru na tę okazję powiedziała:

” Pamiętaj, masz mnie spalić w futrze, z telefonem komórkowym i ze złotem” – powiedziała do Conana Dagmara

Kaźmierska w futrzanej kamizelce BUVAIA.

Rzeczywiście Dagmara wbrew zdaniu niektórych, jest wielką fanką naturalnych futer, złota, dodatków i wszelkiego rodzaju błyskotek. Ostatnio na Instagramie zaprezentowała się w pięknej futrzanej kamizelce w kolorze fuksji.

Kamizela od @buvaia.pl 🌸 – napisała pod zdjęciem Dagmara

“Model kamizelki w szerokie pasy o niesamowicie ekskluzywnym wykończeniu w kolorze FUKSJA 💖 Możliwość konfiguracji kamizelki z odpinanym lub stałym kapturem…” – przeczytamy na Instagramie producenta.

Co ciekawe Kamizelka ta w regularnej cenie kosztuje 2599,00 zł, jednak teraz można ją kupić z 25% rabatem. Dagmara wybrała opcję kamizelki z dopiętym kapturem, którą zestawiła z czarnym kombinezonem i oczywiście złotymi dodatkami.

Zobaczcie!

Oczywiście poza komentarzami ludzi, którzy są przeciwnikami naturalnych futer, nie zabrakło również tych pochlebnych:

“Cudne futerko a ty jeszcze cudniejsza ❤️❤️❤️❤️❤️”

Jakie piękne różowe futro 😍 w sam raz dla królowej” 😁

“Jakie Piękne Futerko 💜💜💜🌸🌸”

A Wam, jak się podoba Dagmara w tej niewątpliwie rzucającej się w oczy futrzanej kamizelce??

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz