Połącz się z nami

Kaźmierska w klapkach za ponad tysiąc złotych! Warte takiej ceny?

Moda i uroda

Kaźmierska w klapkach za ponad tysiąc złotych! Warte takiej ceny?

Dagmara Kaźmierska zarówno w programie, jak i w mediach społecznościowych niejednokrotnie udowodniła, że lubi niebanalną odzież. Jej stylizacje sprawiają, że nie daje przejść koło siebie obojętnie. Zobaczcie jej najnowsze klapki, które na pewno wywołają na Was niemałe wrażenie, a za które trzeba zapłacić ponad tysiąc złotych! Kaźmierska w klapkach za ponad tysiąc złotych!

Dagmara Kaźmierska jest jedną z królowych życia, którą poznaliśmy w programie o tym samym tytule. Bierze ona w nim udział od samego początku, dzięki czemu można bez wahania nazwać ją filarem programu. Dagmara jest jedną z najoryginalniejszych osobowości w programie – przez życie idzie jak burza, a stawiane na jej drodze kłody nie są dla niej problemem. Dagmara ma pozytywne nastawienie do życia. Widzowie pokochali ją za świetne poczucie humoru i dobre serce, o czym nie raz mogliśmy się przekonać.

Dagmara jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie okrągłe 850 tysięcy fanów, a liczba ta ciągle się powiększa. Kolekcja zdjęć Dagmary jest przeróżna. Kaźmierska lubi dzielić się swoją zwykłą codziennością, czy dalekimi wyjazdami. Dużą część stanowią jej stylizacje, które niejednokrotnie zwracały na siebie wzrok widzów programu. Dagmara nie lubi nudy. Na jej stylizacje składa się odzież oryginalna, która wyróżnia ją na tle innych. Oprócz tego Dagmara jest fanką biżuterii i wszelkich innych błyskotek.

Kaźmierska w klapkach za ponad tysiąc złotych!

Na jednym z najnowszych nagrań na InstaStory Dagmara pochwaliła się klapkami pochodzącymi z firmy „Ice Queen”. Ich model to „All Minki Cotton Candy”. Jak na Dagmarę przystało, nie wybrała ona zwyczajnego modelu, a taki, który na pewno zwraca na siebie uwagę. Najnowsze klapki Kaźmierskiej wykonane są z naturalnego futra norki, a jego kolor to pudrowy róż. By stać się posiadaczkami takich butów, musicie zapłacić niemałą kwotę – bo aż 1100 złotych!

Co uważacie o futrzanych klapkach Dagmary Kaźmierskiej? Przeznaczylibyście taką kwotę na ich zakup?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry