Kaźmierska zaśpiewała piosenkę Kozidrak. Co za ekspresja! Co na to Beatka?

19 stycznia 2021
Przez: : M.S.

Dagmara jest jedną z barwniejszych postaci “Królowych Życia”. Zawsze robi to, na co ma ochotę i tak było i tym razem. Kaźmierska zaśpiewała piosenkę Kozidrak. Jak jej poszło i co na to Beata?

Dagmara Kaźmierska to bez wątpienia jedna z najważniejszych postaci w programie “Królowe Życia”, w którym obecna jest od pierwszej edycji. Nie da się ukryć, że reality-show przysporzyło celebrytce sporą ilość fanów, którzy nie wyobrażają sobie “Królowych Życia” bez charyzmatycznej Dagmary. Widzowie z chęcią śledzą losy Kaźmierskiej i jej przyjaciół oraz syna Conana, który dorastał na ich oczach. Chociaż jej udział programie na początku budził sporo kontrowersji, z uwagi na jej przeszłość związana z sutenerstwem, jednak nie da się ukryć, że to ona jest głównym ogniwem w “Królowych…”, bez którego ten program prawdopodobni nie istniałby.

Oprócz udziału w “Królowych…” ostatnio Dagmara miała okazję sprawdzić się w roli aktorki. Jeden z popularniejszych reżyserów w naszym kraju, Patryk Vega, zaproponował Kaźmierskiej udział w jednym z jego filmów. Królowa życia zagrała w “Pętli”, gdzie miłośnicy filmów Vegi mogą podziwiać jej talent aktorski.

Kaźmierska zaśpiewała piosenkę Kozidrak!

Jak się okazuje Dagmara posiada również inny talent. Celebrytka wrzuciła na swojego Instagram filmik, na którym popisuje się swoim talentem…. wokalnym. Królowa życia wzięła na warsztat jeden z przebojów Bajmu. Kaźmierska zaśpiewała piosenkę Kozidrak. Przy okazji we wpisie przeprosiła piosenkarkę za swoje wykonanie. Ciekawe co na to Beata?

“Jezuuuuu🤣🤣🤣Jezuuuuuu, czy ja nigdy nie zmądrzeję?🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😱😱😱😱😱😱BLUE MONDAY 😄😱😱🙉😍Czyżby najbardziej depresyjny dzień w roku ?🤔🤣🤣🤣🤣😘😘😍😍😛😛😛😛Przepraszamy Panią Beatkę za profanację piosenki 😍😍🙈

Pod zamieszczonym nagraniem aż roi się od komentarzy fanów talentu Dagmary:

“Kocham 😂❤️ bo tylko wariaci są coś warci!” 

“Super laska z poczuciem humoru i jeszcze piękna!!!Nic sie nie zmieniaj!!”

“No królowa jak się patrzy 😂😍😘”

“kochamy Panią 💕”

A Wam, jak się podoba? Według nas Dagmara to prawdziwa gwiazda! Co za ekspresja i temperament!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej