Kiedy kolejny sezon „Rolnik szuka żony”?

14 grudnia 2020
Przez: : W.M.

Chociaż emocje po finałowym odcinku jeszcze nie zdążyły opaść, wielu widzów już zastanawia się, kiedy kolejny sezon „Rolnik szuka żony”?

Już w trakcie trwania 7. edycji „Rolnik szuka żony” produkcja zdradziła, że będzie nowy sezon programu, a zainteresowani mogą wysyłać zgłoszenia.

rolnik szuka żony
źródło: Instagram

W miniony niedzielny wieczór na widzów Telewizji Publicznej czekało sporo emocji. O 21.15 emitowany został ostatni finałowy odcinek 7 edycji programu „Rolnik szuka żony”. Po wielu tygodniach widzowie w końcu dowiedzieli się, jak potoczyły się losów bohaterów zakończonego już sezonu. Chociaż spora część liczyła na wiele szczęśliwych zakończeń, jedynym związkiem, który przetrwał, był ten Pawła i Marty.

Kiedy kolejny sezon „Rolnik szuka żony”?

Mimo że od zakończenia 7. edycji „Rolnik szuka żony” nie minęło sporo czasu, a emocje nie zdążyły dobrze opaść, wielu widzów nie może doczekać się kolejnej serii. Jak wiadomo, już jakiś czas temu produkcja zdradziła, że będzie 8. sezon programu „Rolnik szuka żony”. Aktualnie wciąż można wysyłać swoje zgłoszenia.

„Jesteś samotną rolniczką lub rolnikiem? Masz już dość samotności? Szukasz szansy na Wielką Miłość.

Zgłoś się do ósmej edycji programu #rolnikszukazony. Link do zgłoszenia znajdziecie tu: https://shortaudition.net/RSZ8-Rolnicy” – możemy przeczytać na oficjalnym profilu „Rolnik szuka żony”

Zapewne tak jak w przypadku wszystkich poprzednich edycji, wizytówki bohaterów kolejnego sezonu „Rolnik szuka żony” widzowie będą mogli zobaczyć dopiero za kilka miesięcy – Wielkanocą, która w 2021 roku wypada 4 kwietnia. To właśnie na podstawie zerowego odcinka zainteresowani poznaniem rolnika lub rolniczki widzowie będą mogli wysyłać listy. Te osoby, które otrzymają ich najwięcej, będą miały możliwość wystąpić w odcinkach, które najpewniej będziemy mogli oglądać dopiero jesienią 2021 roku.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej