Kiedy nowy sezon „Przyjaciółek”? Do obsady dołączy amant polskiego kina!

5 czerwca 2020
Przez: : W.M.

Na fanów uwielbianego serialu stacji Polsat, czeka sporo niespodzianek. Do obsady dołączy znany i uwielbiany aktor, który zapewne sporo namiesza w życiu bohaterek. Kiedy nowy sezon „Przyjaciółek”? Śpieszymy Wam z odpowiedzią!

Widzowie, którzy z niecierpliwością czekają na dalsze losy czterech przyjaciółek, już wkrótce zobaczą na antenie nowe odcinki.

Dokładnie 6 września 2012 na antenie stacji Polsat pojawili się pierwszy odcinek serialu „Przyjaciółki”, który momentalnie zapowiadał się na wielki hit. Produkcja opowiada o losach czterech przyjaciółek po 30-stce, które znają się jeszcze z czasów szkolnych i ciągle utrzymują ze sobą kontakt. Produkcja doczekała się już 15-stu sezonów, których odcinki zawsze przyciągają tłumy widzów przed ekrany. Jak przyznała sama Nina Terentiew podczas wywiadu dla wirtualnych mediów, ostatni sezon „Przyjaciółek” zgromadził przed ekranami średnio 1,5 mln widzów.

„„Przyjaciółki” to serial, który od 8 lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że jest to produkcja nr 1 w naszym serwisie Ipla. Nadal dobre wyniki „Przyjaciółki” osiągają w telewizji linearnej, w której premiery śledzi 1,5 mln widzów” – powiedziała Nina Terentiew

Kiedy nowy sezon „Przyjaciółek”?

Jak informuje serwis wirtualnemedia.pl, nowy sezon „Przyjaciółek” powróci na antenę stacji Polsat już najbliższej jesieni. Co więcej, do obsady serialu dołączy prawdziwy amant polskiego kina. W 16-stym sezonie „Przyjaciółek” widzowie zobaczą Pawła Małaszyńskiego, którego postać sporo namiesza w życiu jednej z bohaterek.

Sam aktor poinformował już swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, że niebawem zobaczyć go będzie można w 16-stym sezonie „Przyjaciółek”.

„Zaprzyjaźniam się z @polsatofficial Już oficjalnie 😉 Zapraszam na 16 sezon serialu”

Fani polsatowskiego serialu nie mogą doczekać się kolejnych odcinków i oczywiście nowego bohatera.

„I to jest powód by wrócić do Przyjaciółek …. EXTRA 🙂🙂🙂🙂🙂 Już nie mogę doczekać się”

„W takim razie już nie mogę się doczekać”

„Cudownie 😍😍 czekam na jesienne odcinki!!”

A Wy śledzicie losy serialowych przyjaciółek? Będzie oglądać nowe odcinku?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej