Połącz się z nami

Kiedy powitamy Royal baby? Znamy datę porodu Meghan Markle!

News

Kiedy powitamy Royal baby? Znamy datę porodu Meghan Markle!

Kolejne Royal  baby niebawem przywitamy na świecie, jednak kiedy dokładnie to się stanie do tej pory nie podano, aż do teraz! Brytyjskie media podają już konkretną datę porodu Meghan Merkle! To szybciej niż sądzono!

To, że książęca para spodziewa się dziecka wiadomo już od dawna,  jest to goracy temat, który niezmiennie cieszy się zainteresowaniem mediów. Atmosferę podgrzewa fakt, że narodziny potomka Meghan Markle i Księcia Harrego zbliżają się wielkimi krokami, do tej pory mówiono tylko, że mają one przypaść na koniec kwietnia tego roku. Tym razem jednak brytyjskie media donoszą, że znają dokładny termin porodu książęcego maleństwa!

Wszystko za sprawą księżnej Kate! Dlaczego?

Brytyjscy obserwatorzy rodziny królewskiej zauważyli, że księżna Kate przy każdej swojej ciąży zachowywała się tak samo. Dokonano wyliczeń ze schematu działania żony księcia Williama, zakładając, że Meghan Markle zachowuje się identyczne.

Mówi się że narodziny dziecka Meghan i Harrego, zbiegną się z pierwszymi urodzinami małego księcia Loiusa, najmłodszego syna Kate i Williama, który przyszedł na świat 23 kwietnia. Wtedy, Księżna Kate przeszłą na urlop macierzyński pod koniec marca, a dokładnie 22 marca przestała pokazywać się publicznie.

Okazuje się, że urlop macierzyński na miesiąc przed porodem to tradycja!

Meghan Markle ostatni raz pokazała się publicznie 19 marca, kiedy to para odwiedzała Ambasadę Australii w Londynie, czyli od 20 marca przebywa na urlopie macierzyńskim.

Podążając tym tropem, bardzo prawdopodobne jest, że planowany termin przyjścia na świat dziecka Księcia i Księżnej Sussex to 21 kwietnia tego roku, chociaż te informacje nie zostały nigdzie oficjalnie potwierdzone.

Czy przypuszczenia są słuszne, zapewne okaże się już na dniach!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry