Połącz się z nami

Kiedy startuje „Hotel Paradise 2” i „Love Island 2”? Premiery w ten sam dzień!

Rozrywka

Kiedy startuje „Hotel Paradise 2” i „Love Island 2”? Premiery w ten sam dzień!

Dwa ulubione ostatnio programy widzów już niedługo pojawią na antenach swoich stacji! Kiedy startuje „Hotel Paradise” i „Love Island”? Premiery obu programów zobaczymy w ten sam dzień!

„Love Island” po raz pierwszy pojawiło się na antenie Polsatu we wrześniu ubiegłego roku. W programie wzięli udział uczestnicy, którzy pragnęli poznać swoją drugą połówkę i przy okazji wygrać główną nagrodę- 100 tysięcy złotych. Po sukcesie polsatowskiego reality-show, stacja TVN przygotowała odpowiedź „Hotel Paradise” emitowany w TVN7.

O ile w „Love Island” Islandersi rzeczywiście byli nastawieni na odnalezienie miłości w programie, tak w „Hotelu Paradise”, który swoją formułą niewiele odbiegał od produkcji Polsatu, uczestnicy dążyli głównie do wygrania i zdobycia głównej nagrody pieniężnej, niekoniecznie chcąc się zakochać i stworzyć związek po programie.

„Love Island”

Zwycięzcami polsatowskiego reality-show zostali Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. W finale znaleźli się z innymi dwoma parami: Oliwią Miśkiewicz i Maćkiem Szewczykiem oraz Mariettą Fiedor i Frankiem Rumakiem, którym niestety nie udało się utrzymać związku po programie. Również ostatnio nie za dobrze działo się w związku zwycięzców programach. Oboje wydali oświadczenie, że walczą o swoją miłość chodząc na terapię. Chociaż zapewnili, że kryzys jest już za nimi, jednak ich ostatnie posty na Instagramie ponownie budzą niepokój. Przypomnijmy, że Sylwia i Mikołaj od 4 września będą zasilać szeregi uczestników „Tańca z Gwiazdami”. Miejmy nadzieję, że do tego czasu zakochani dojdą do porozumienia.

„Hotel Paradise”

Zwycięzcami „Hotelu Paradise” została Marietta i Chris, którym jako jedynym udało się stworzyć prawdziwą relację również po programie. Niestety jakiś czas temu, oboje poinformowali na swoich profilach na Instagramie, że zdecydowali się na rozstanie. Co więcej Chris zakochany jest obecnie w innej kobiecie.

Kiedy startuje „Hotel Paradise 2” i „Love Island 2”?

Oba programy okazały się telewizyjnymi hitami, zatem stacje zdecydowały się na nagrania kolejnych edycji. Co prawda druga edycja „Hotelu Paradise” nagrana już od dawna, jednak ze względu na pandemię koronawirusa, stacja zdecydowała się wyemitować ją dopiero na jesień. Konkurencyjny program Polsatu nagrywany jest na bieżąco, a jego premiera wyemitowana zostanie dokładnie w ten sam dzień, co show TVN. Drugie edycji obu reality-show widzowie będą mogli obejrzeć już 31 sierpnia!

Stęskniliście się? Będziecie oglądać?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry