„Skazana”: Kiedy trzeci sezon? To świetna wiadomość dla widzów! Znamy datę!

9 października 2023
Przez: : M.J

Serial Skazana zdecydowanie jest hitem stacji TVN. Wielu widzów oczekuje zapewne wiadomości na temat trzeciego sezonu produkcji z Agatą Kuleszą w roli głównej. Nie dziwi zatem fakt, że TVN zdecydował się na kontynuację. Kiedy trzeci sezon Skazanej pojawi się na naszych ekranach? Znamy już datę premiery pierwszego odcinka!

Serial Skazana

Serial stacji TVN, który okazał się wielkim hitem oparty jest na motywach książki Ewy Ornackiej pt. Skazane na potępienie. Opowiada historię Alicji Mazur, która spełniała się w roli sędziny Sądu Okręgowego. Życie głównej bohaterki, które śmiało można porównać do życia w bajce, diametralnie się zmienia, kiedy trafia do zakładu karnego dla kobiet posądzona o zabójstwo.

ZOBACZ TAKŻE: ”Skazana”: Aktorka z serialu poważnie chora. Potrzebna jest pomoc finansowa!

W pierwszym sezonie Skazanej akcja serialu skupia się na Alicji Mazur i jej walce o przetrwanie w więzieniu. Natomiast w drugiej odsłonie serialu jesteśmy świadkami dalszego ciągu wydarzeń, w których akcja nadal rozgrywa się w więzieniu, jednak tym razem główna bohaterka musi walczyć o życie i zdrowie swojej córki.

Skazana okazała się największym sukcesem spośród wszystkich seriali pod marką Player Original. Serial prześcignął takie tytuły jak: Chyłka, Szadź, czy Behawiorysta. Drugi sezon Skazanej zobaczyło aż 70% aktywnych użytkowników Playera.

Kiedy trzeci sezon Skazanej?

Jak poinformowano na oficjalnym profilu serialu na Instagramie, nowe odcinki 3. sezonu serialu Skazana zobaczymy już 10 listopada 2023 roku na platformie Player. Widzowie nie kryją, że z utęsknieniem czekają na dalsze losy Alicji Mazur i Pati.

“Nareszcie 🔥🔥 można już prosić o listopad 😂”

“Nareszcie 🔥”

To nie jedyna niespodzianka dla widzów tego serialu. Na platformie Player odbyła się już premiera serialu z Aleksandrą Adamską w roli głównej, która wciela się w postać Pati. Widzowie poznają historię Patrycji Cichy przed tym, nim trafiła do więzienia.

Źródło: teleshow.wp.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej