“Kiler 3” – Cezary Pazura potwierdza prace nad filmem! “Ja już wiem, o czym będzie”

15 listopada 2022
Przez: : obcas

“Kiler 3” – Cezary Pazura potwierdza prace nad filmem! Fani starych dobrych polskich komedii mogą spodziewać się kontynuacji kultowych przygód Jurka Kilera. W zaskakujące doniesienia byłoby naprawdę trudno uwierzyć, gdyby nie fakt, że odniósł się do nich wspomniany wcześniej Cezary Pazura – a więc legendarny polski aktor, wcielający się w rolę tytułowego Kilera. Gwiazdor przyznał, że prace nad scenariuszem już trwają. Więcej szczegółów poniżej. Kiedy spodziewać się premiery nowego “Kilera”?

“Kiler 3” – Cezary Pazura potwierdza prace nad filmem! “Ja już wiem, o czym będzie”

To jedna z tych informacji, których właściwie nikt się nie spodziewał. Jak się jednak okazuje, kultowa polska produkcja sprzed lat – “Kiler” – doczeka się wielkiej kontynuacji. Te elektryzujące doniesienia potwierdził sam Cezary Pazura, który w kapitalnych komediach wcielił się w tytułową rolę Jurka Kilera.

W niedawnej rozmowie z Wirtualną Polską, Cezary Pazura zdradził, że powstaje już scenariusz do nowego filmu. Przyznał tam jednak, że film będzie się nieco różnić od pierwowzorów, ale musi być naprawdę dobry. Dodał także, że on sam już wie, o czym będzie nowa część przygód Jurka Kilera:

To musi być inny film, równie dobry, ale nie taki sam. Pracujemy nad tym. Ja już wiem, o czym będzie. Jest kilka podmiotów, osób, które chciałyby zrealizować trzeciego “Kilera”, ale nie wiem, jaką oni mają wizję. Ale my mamy już od dawna pomysł, który rozpisujemy dość skrupulatnie.

ZOBACZ TAKŻE: Ten moment nadchodzi właśnie dziś. 15.11.2022 – ta data przeszła do historii. Byliśmy świadkami wyjątkowego wydarzenia w dziejach ludzkości

Kiedy spodziewać się premiery nowego “Kilera”? Kto będzie reżyserem?

Niestety, musimy nieco ostudzić zapał fanów Jurka Kilera – nie należy bowiem nastawiać się na szybką premierę filmu. Wszystko przez wiele szczegółów, które nadal należy dopiąć, oraz ogrom pracy, która musi zostać włożona, aby film okazał się naprawdę dobrym.

Co natomiast z reżyserią? Jak dobrze wiadomo, za poprzednie części “Kilera” odpowiadał Juliusz Machulski. Wiele jednak wskazuje na to, że tym razem za film zabierze się nowy reżyser, o czym w wywiadzie dla WP także wspomniał Cezary Pazura:

Rozmawiałem z Juliuszem Machulskim, który jest bardzo za tym, żeby to powstało, tylko on powiedział, że nie chce tego robić. On może podjąć się roli opiekuna merytorycznego, mentora, ale chce, żeby ktoś inny spojrzał na to świeżym okiem.

Czy chcielibyście zobaczyć nową, trzecią część “Kilera”?

źródło: PPE.pl, Wirtualna Polska; foto: zrzut ekranu YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej