„Królowa życia” powiększyła usta kilkuletniej córce! Nie do wiary!

25 maja 2024
Przez: : K.M.

W dzisiejszych czasach przerabianie zdjęć czy retuszowanie, a nawet dodawanie wszelkiego rodzaju filtrów i nakładek to nic dziwnego. Znana celebrytka Miriam Shu – gruzińska Królowa życia zdecydowała się jednak pójść o krok dalej i zdecydowała się na zabieg powiększania ust, nie swoich tylko jej kilkuletniej córki! W sieci aż zawrzało.

Moda przerabiania zdjęć w mediach społecznościowych

Nie jest tajemnicą, że sławni ludzie, czy też zwykli użytkownicy mediów społecznościowych sięgają po programy, które poprawią ich zdjęcia. Jednak w niektórych przypadkach zaszło to już za daleko. Zdjęcia w social mediach są tak mocno przerobione, że ciężko czasem rozpoznać daną osobę w realnym życiu. Jest to pewnego rodzaju uzależnienie. Co ciekawe, coraz więcej celebrytów decyduje się również na retuszowanie fotografii swojego dziecka!

Zobacz także: Sprawdzone naturalne metody na piękne włosy!

Mariam Shu powiększyła usta swojej córeczce

Mariam Shu to znana gruzińska modelka i influencerka. Kobieta nie ukrywa swojego upodobania do zabiegów medycyny estetycznej i często relacjonuje swoje wizyty w różnych gabinetach. Dodatkowo każde z jej zdjęć zamieszczonych na portalu „Instagram” jest mocno retuszowane i przerabiane. Umieszcza ona tam nie tylko swoje zdjęcia, ale i córek. Obecnie znalazła się ona w ogniu krytyki, ponieważ zdecydowała się pójść krok dalej i postanowiła zabrać kilkuletnią córkę na zabieg powiększania ust. Mariam wszystko relacjonowała w mediach społecznościowych, pod nagraniem napisała:

„Dzisiaj nasza mała klientka zrobiła sobie wypełnianie ust. Księżniczka jest bardzo zadowolona i szczęśliwa”

Nie trzeba było długo czekać na reakcje internautów. Nie mogli uwierzyć, w to co zobaczyli i nie kryli oni swojego oburzenia jej nieodpowiednim zachowaniem.

„Nie żartuj nawet z takich rzeczy, to wcale nie jest śmieszne. To piękne dziecko będzie dorastało, myśląc, że potrzebuje zabiegów medycyny estetycznej, aby wyglądać pięknie. Już teraz jest absolutnie cudowna i nie powinnaś pozwolić jej myśleć, że potrzebuje czegoś więcej, aby wyglądać pięknie”

„Nie wierzę w to, co widzę”

„Przestaję obserwować twój profil… Czy ktoś w ogóle pomyślał o zdrowiu dziecka”

„Fundowanie takiej małej dziewczynce zabiegu na usta….koszmar”

Mariam Shu powiększyła córce usta
Krolowa życia powiększyła usta kilkuletniej córce

A Wy co o tym myślicie?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej