Kilkuletnia Natalia Szroeder rozczuliła interneutów! Ten filmik podbija sieć!

3 listopada 2021
Przez: : M.S.

Artysta zamieściła na swoim profilu filmiki, na których jako kilkulatka śpiewa swoje ulubione piosenki. Nie da się ukryć, że nagrania rozczuliły internautów! To najsłodsze, co dzisiaj zobaczycie!

Kariera Natalii Szroeder

Natalia Szroeder to bez wątpienia jedna z najzdolniejszych młodych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Swoją karierą rozpoczynała od współpracy z Liberem, a aktualnie jest jedną z najbardziej cenionych artystek w naszym kraju. Sporym zaskoczeniem okazał się jej nowy album, który zostanie wydany 5 listopada. Pogłos, na którym znajdą się takie utwory, jak Para, Powinnam? oraz Przypływy w duecie z Ralphem Kamińskim, to album, który znacznie będzie się różnił od poprzednich płyt piosenkarki.

Zobacz także: Szroeder miała romans z Liberem?

Prywatnie, Szroeder od kilku lat jest w związku z raperem Quebonafide, Kubą Grabowskim. Nie da się ukryć, że para stroni od blasku fleszy i rzadko pokazuje się razem, jednak od jakiegoś czasu na profilach muzyków można zauważyć oraz więcej wspólnych zdjęć. Natalia gościła także na ostatniej płycie Quebo, a ostatnio artystka coraz częściej zaprasza swojego ukochanego na scenę podczas koncertów.

Szroeder pokazała filmik z dzieciństwa!

Niewątpliwie, miłość do muzyki Natalia ma od dziecka. Jak sama wielokrotnie podkreślała to dzięki tacie pokochała śpiewać. Ostatnio piosenkarka chcąc pokazać swoim obserwatorom, że już od najmłodszych lat lubiła popisywać się wokalnie i całkiem nieźle jej to wychodziło, zamieściła na swoim profilu na Instagramie nagrania, gzie jako kilkulatka śpiewała piosenki.

“kochałam piosenkę LEWA PLAWA” – napisała Natalia pod zamieszczonym filmikiem

Zdecydowanie ulubionym utworem kilkuletniej Natalki była Lewa, prawa, a obserwatorzy Szroeder nie kryli zachwytu nad jej osobowością. Internauci rozczulali się nad opublikowanymi nagraniami:

“O jeju! Jaka urocza😍 spojrzenie zostało do dzisiaj ❤️”

“Już mi nie trzeba cukru na tydzień ❤️”

“Urodzona artystka ❤️👏✌”

“Mała artystka taka wesoła i odważna 😍😍😍”

My rownież nie kryjemy zachwytu malutką Natalką!

Źródło: Instagram Natalii Szroeder

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz