Ada Borkowska: [wiek, Hotel Paradise 8, partner, Instagram]

8 maja 2024
Przez: : K.M.

Bez dwóch zdań Ada Borkowska to jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek ósmej edycji reality show „Hotel Paradise”. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy szczegółowe informacje na jej temat.

Ada Borkowska: wiek

Uczestniczka programu „Hotel Paradise” ma 24 lata i pochodzi z Częstochowy. Na co dzień pracuje w firmie eventowej, a także rozpoczęła pracę jako fotomodelka. Natomiast, jej największa pasja to śpiew i to właśnie z muzyką wiąże swoją przyszłość.

Ada jest bardzo szaloną, zabawną i energiczną kobietą. Lubi być w centrum uwagi, ale nienawidzi się narzucać.

Ada Borkowska: Hotel Paradise 8

„Hotel Paradise” to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych typu reality show, który emitowany jest od 2020 roku na antenie „TVN7”. W show bierze udział dziesięcioro singli w wieku od 18 do 30 lat, którzy pragną poznać swoją drugą połówkę oraz przeżyć najlepszą przygodę w swoim życiu.

Mieszkają oni kilka tygodni na rajskiej wyspie bez kontaktu z bliskimi i bez dostępu do telefonów komórkowych. Co kilka dni dołączają nowi uczestnicy ci, którzy zostaną bez partnera, odpadają z programu. Do finału dostają się dwie pary, a o tym, która z nich stanie naprzeciw siebie na tzw. „ścieżce lojalności” decydują byli uczestnicy. Zwycięzcy stają na ścieżce z wypisanymi rosnąco kwotami (od 50 do 100 tys. zł.) i co minutę stawiają krok, powiększając swoją wygraną. Każda osoba z pary może w dowolnej chwili rzucić kulą i otrzyma kwotę, na której aktualnie stoi, a jego partner zostanie z niczym. Jeżeli żadne z nich nie zdecyduje się na rozbicie kuli, to para dzieli się wygraną po połowie.

Zobacz także: Czy to koniec programu „Hotel Paradise”?! Klaudia El Dursi przekazała bardzo smutne wiadomości…

Ada Borkowska: partner

Przed udziałem w reality show Ada była w trzech poważnych związkach, które skończyły się bolesnymi rozstaniami. Jej ideałem jest wysoki, bardzo umięśniony brunet, który nie boi się okazywać uczuć.

Ada Borkowska: Instagram

Ada na portalu „Instagram” występuje pod nazwą „borkowska_ada”. Ilość jej followersów obecnie wynosi 109 tysięcy, ale na tej liczbie z pewnością się nie skończy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej