Antek Trojanowski: [wiek, Hotel Paradise 8, partnerka, Instagram]

22 lutego 2024
Przez: : K.M.

Jednym z uczestników ósmej edycji reality show Hotel Paradise jest Antek Trojanowski. Poznajcie szczegółowe informacje na temat uczestnika.

Antek Trojanowski: wiek

Uczestnik show ma 21 lat i pochodzi z Warszawy. Studiował fizjoterapię, a jego największą pasją jest sport. Aktualnie spełnia się jako trener personalny. Co więcej, w wolnym czasie pisze e-booki, w których pomaga ludziom nabrać pewności siebie i zyskać wymarzoną sylwetkę. Uwielbia rywalizować i nie akceptuje nieuczciwej gry.

Antek Trojanowski: Hotel Paradise 8

Hotel Paradise emitowany jest od 2020 roku na antenie TVN7, program prowadzi niezwykła Klaudia El Dursi. Premiera najnowszej, ósmej edycji odbędzie się 4 marca 2024 roku o godzinie 20:00. Do show zgłaszają się single w wieku od 18 do 30 lat i przez parę tygodni mieszkać będą w niezwykłym hotelu, a w nowym sezonie będzie on w Wietnamie. Uczestnicy dobierają się w pary i muszą ze sobą dobrze współpracować, aby pokonać różne wyzwania i zadania. Podczas wielkiego finału na ścieżce lojalności stanie naprzeciw siebie para, którą wytypują domownicy. Na ścieżce wypisane są rosnąco kwoty pieniędzy (od 50 do 100 tysięcy złotych) i co minutę stawiają krok. Każdy z uczestników może w dowolnym momencie rzucić kulą i zgarnąć przypisaną kwotę, na której stoi, a jego partner zostaje z niczym. Jednak jeżeli oboje nie zdecydują się rozbić kuli, dzielą się wygraną po połowie, otrzymując 50 000 złotych.

Zobacz także: Poznaj uczestników ósmej edycji show Hotel Paradise

Antek Trojanowski: partnerka

Wie, że robi złe pierwsze wrażenie na kobietach, ale próbuje to zmienić. Jak sam przyznaje nie szuka nikogo na stałe i trudno mu się zakochać. Podobają mu się pewne siebie i zabawne blondynki o niebieskich oczach.

Antek Trojanowski: Instagram

Mężczyzna na Instagramie występuje pod nazwą @antek.hotelparadise8. Ilość jego followersów co dzień się zmienia, a obecnie ma ich ponad 2344.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej