Kim jest Bartek Osumek? Co wiadomo na temat męża Magdaleny Lamparskiej?

22 czerwca 2022
Przez: : KS

Bartek Osumek to mąż znanej aktorki Magdaleny Lamparskiej, która na swoim koncie ma rola zarówno w serialach telewizyjnych, produkcjach filmowych oraz na deskach teatrów. Wraz ze swoim mężem zdecydowanie nie należą do osób, które chwalą się swoim życiem prywatnym. Co wiadomo na temat mężczyzny?

Kim jest Bartek Osumek?

Jedną z najbardziej intrygujących internautów wiadomości na temat Barta Osumka, jest jego wieka. Otóż, w sieci na próżno szukać informacji na ten temat. Wiadomo natomiast, że mężczyzna jest prawdziwym miłośnikiem podróżowania. Oprócz tego, zajmuje się dziennikarstwem, a nawet jest autorem e-booka o podróżach po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej z dzieckiem.

Do tej pory, mąż Magdaleny Lamparskiej ma na swojej liści odwiedzonych państw między innymi: Włochy – których oboje są wielkimi fanami, Stany Zjednoczone, Kanadę, Maroko oraz Skandynawię. Ponadto, jest wielkim fanem gór, zarówno tych w Polsce, jak i zagranicą.

Bartek Osumek i Magda Lamparska
Magdalena i Bartek ponownie zostaną rodzicami

Zobacz także: Informacje o Magdalenie Lamparskiej

Magdalena Lamparska i Bartek Osumek

Historię związku Magdy Lamparskiej i Barta Osumka często porównuje się do losu bohaterów filmu romantycznego. Mężczyzna swoją ukochana po raz pierwszy zobaczył w telewizji i już wtedy zrobiła na nim ogromne wrażenie. Jednakże, podczas spotkania twarzą w twarz to kobieta musiała przejąć inicjatywę.

Para ma za sobą dwa śluby. Cywilny i kościelny, na który zdecydowali się w Watykanie. Owocem ich związku jest syn Tymoteusz. W czerwcu 2022 roku małżeństwo poinformowało przy pomocy swoich social mediów, że niebawem na świecie pojawi się ich druga pociecha.

Zobacz także: Magdalena Lamparska jest w drugiej ciąży

Bartek Osumek: Instagram

Podróżnik i dziennikarz prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @bartekosumek. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 10,5 tysiąca użytkowników. Często zamieszcza na nim zdjęcia z żoną i synkiem.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej