Bogusław Leśnodorski: [wiek, kariera, Kanał Zero, Instagram]

25 marca 2024
Przez: : K.M.

Bogusław Leśnodorski dołączył do grona współpracowników w znanym kanale Kanał Zero na platformie YouTube. Sprawdźcie szczegółowe informacje na jego temat.

Bogusław Leśnodorski: wiek

Mężczyzna urodził się 10 lipca w 1975 roku. Jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, ukończył aplikację radcowską oraz Advanced Management Program na IESE Business School. Od początku kariery związany jest z firmą LSW, której jest wspólnikiem i współzałożycielem. Ponadto, zasiadał w radach nadzorczych spółek Kompania Węglowa S.A. Czy Stalexport S.A.

Bogusław Leśnodorski: kariera

Na początku 2014 roku Bogusław wraz z Dariuszem Mioduskim wykupił 100% udziałów w spółce Legia Warszawa, na skutek czego stał się jej współwłaścicielem. Po trzech latach sprzedał swoje udziału Mioduskiemu i objął stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej spółki. Niedługo później zrezygnował z działalności w klubie i został menedżerem skialpinisty Andrzeja Bargiela.

Leśnodorski jest także członkiem Polskiej Rady Biznesu, z Maciejem Wandzlem i Aleksandrem Wandzlem wykupił część udziałów w spółce Abstrachuje, a także został członkiem Rady Nadzorczej Motoru Lublin. W lutym tego roku rozpoczął współpracę z Kanałem Zero i odpowiada za dziedzinę prawo, gdzie z Marcinem Matczakiem zaingurował program Niepoprawnik.

Bogusław Leśnodorski: Kanał Zero

Kanał Zero to kanał internetowy, który działa na platformie YouTube, a jego założycielem jest Krzysztof Stanowski. Został założony pod koniec października ubiegłego roku, a w listopadzie został opublikowany pierwszy film, w którym Stanowski przedstawił formułę kanału. Natomiast, 1 lutego 2024 roku odbyła się transmisja na żywo Krzysztofa i Przemysława Rudzkiego, która była oficjalnym otwarciem kanału. Dzień później ruszył program Godzina Zero i pierwszym gościem był prezydent Andrzej Duda. Kanał Zero to kanał o tematyce ogólnej, zobaczymy cykle programowe z takich dziedzin jak: ekonomia, sport, prawo, medycyna, gospodarka, polityka, militaria, rozrywka czy nauka. Oprócz Stanowskiego i Rudzkiego w zespole zobaczymy również: Wojciecha Kowalczyka, Marcina Marczaka, Bogusława Leśnodorskiego, Tedego, Izabellę Krzan, Marcina Mellera, Roberta Mazurka i wielu, wielu innych.

Zobacz także: Andrzej Twarowski – współpracownik Kanału Zero, poznaj szczegółowe informacje na jego temat

Bogusław Leśnodorski: Instagram

Mężczyzna na portalu Instagram występuje pod nazwą @boguslawlesnodorski, a ilość jego followersów obecnie wynosi ponad 17 tysięcy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej