Daria Michalska: [wiek, kariera, Szansa na sukces, Instagram]

25 marca 2024
Przez: : K.M.

W niedzielę 17 marca na antenie TVP2 ruszyła nowa edycja programu Szansa na sukces. Daria Michalska z Miedźnej swoim wykonaniem zachwyciła Macieja Maleńczuka. Koniecznie sprawdź szczegółowe informacje na jej temat.

Daria Michalska: wiek

Młoda artystka jest absolwentką Liceum Wokalno-Teatralnego w Krakowie oraz Uniwersytetu Wrocławskiego, a także studiowała dziennikarstwo. Bardzo interesuje ją dziennikarstwo muzyczne i pragnie pracować w radiu, na razie Daria jest przedstawicielem handlowym.

Daria Michalska: kariera

W minioną niedzielę na antenie TVP2 został wyemitowany pierwszy odcinek nowego sezonu programu Szansa na sukces, który poświęcony został twórczości Macieja Maleńczuka. Wokalista wylosował dla Darii utwór Cygańska dusza. Jej wykonanie zyskało wielkie uznanie wśród Maleńczuka i wygrana trafiła właśnie do niej i awansowała do finału edycji. Daria ma teraz szansę na występ na festiwalu w Opolu na koncercie Debiuty podczas 61. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Jednak, żeby tam wystąpić, dziewczyna musi wygrać finał programu Szansa na sukces.

Daria Michalska: Szansa na sukces

Szansa na sukces to znany nam wszystkim program telewizyjny typu talent show, który na antenie TVP emitowany był w latach 1993-2012 oraz ponownie od 2019 roku. Jako prowadzących show mogliśmy oglądać takie gwiazdy jak: Wojciech Mann, Marek Sierocki, Aleksander Sikora, niegdyś i obecnie Artur Orzech. W programie uczestnicy śpiewają w formie karaoke piosenki znanych wykonawców, którzy są jurorami danego odcinka. Utwory dla nich losuje prowadzący, a uczestnik wybiera podkład muzyczny do wykonania, z dodatkowo nagraną linią melodyczną lub bez niej. Nagrodą dla zwycięzcy odcinka jest awans do finału edycji. Zwycięzca finału wystąpi na Koncercie Debiutów Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, Konkursie Piosenki Eurowizji lub Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Co ciekawe, zwycięzcami programu Szansa na sukces są między innymi: Justyna Steczkowska, Kasia Cerekwicka, Daria Zawiałow, Aleksandra Nykiel, Viki Gabor, Sara James i wielu, wielu innych.

Zobacz także: Te gwiazdy zaczynały swoją karierę w programie Szansa na sukces!

Daria Michalska: Instagram

Darię na portalu Instagram możemy znaleźć pod nazwą @_daria.michalska_. Ilość jej followersów obecnie wynosi 1128 osób, ale na tej liczbie z pewnością się nie skończy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej