Połącz się z nami

Kim jest Davina Reeves i dlaczego związała się z dużo od siebie starszym Polakiem?

Davian Reeves prowadzi swojego vloga w sieci.

Z życia gwiazd

Kim jest Davina Reeves i dlaczego związała się z dużo od siebie starszym Polakiem?

Davina Reeves Ciara to była miss Nowego Jorku, która od kilku lat jest związana z Polakiem i mieszka w Polsce. Niestety, kiedy ludzie dowiedzieli się ile lat ma partner Daviny spłynęła na nich fala krytyki. Była miss, chcąc rozwiać wszelkie wątpliwości związane z jej życiem, nagrała filmik, w którym wymienia 5 powodów, dlaczego jest związana ze swoim partnerem Irkiem Ciarą.

View this post on Instagram

A post shared by Davina Ciara (@therapeuticmama)

Kilka słów o Davinie Reeves

Davina Reeves już w 2013 roku zaczęła podbijać polski show-biznes. Mogliśmy ją oglądać w roli współprowadzącej Sopot Top of the Top Festiwal 2013, razem z Maciejem Dowborem i Agnieszką Popielewicz. Modelka bardzo szybko opanowała język polski i nie sprawiło jej to dużej trudności. W USA uczęszczała do szkoły aktorskiej, grywała w filmach i występowała w telewizji. Grała zawodowo w siatkówkę. Prywatnie jest żoną i matką czwórki dzieci. Prowadzi na kanale YouTube swojego vloga na temat macierzyństwa i żywienia terapeutycznego. Po tytuł najpiękniejszej sięgnęła w 2010 roku i to właśnie podczas konkursu Miss poznała swojego aktualnego partnera życiowego.

Kim jest Irek Ciara?

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Irek Ciara jest od niej starszy o 17 lat. Irek mieszkał w USA przez 20 lat i był kucharzem. Davina zatrudniła go, ponieważ specjalizował się w zdrowym gotowaniu, a była miss, potrzebowała kogoś, kto zajmie się jej dietą i sylwetką. Ireneusz i Davina zakochali się w sobie i w tym wypadku idealnie sprawdziło się powiedzenie „przez żołądek do serca”.

Zobacz także: Co robią nieznani partnerzy polskich gwiazd?

View this post on Instagram

A post shared by Davina Ciara (@therapeuticmama)


Do Polski przyjechali ze względu na problemy zdrowotne rodziców Irka. Davina zakochała się nie tylko w Polaku, ale też w Polsce i postanowili tutaj ułożyć sobie życie. Ich ślub odbył się w Wałbrzychu i też w tym mieście modelka podjęła pracę w teatrze.

Dlaczego Davina związała się ze starszym mężczyzną?

Małżeństwo zalała fala hejtu, która pojawiła się po tym, kiedy ludzie dowiedzieli się ile lat ma mąż Daviny. 36-latka szybko uciszyła hejterów i wrzuciła do sieci filmik pod tytułem „Dlaczego jestem ze starym dziadem?”, na którym wyjaśnia, dlaczego jest ze swoim mężem i nie zamieniłaby go na nikogo innego.

Modelka zaczyna swoje nagranie od tego, że piękno musi płynąć z wnętrza człowieka. Jak mówi:

„Jak jesteś piękną kobietą, ale brzydką w środku, to nie wyniknie nic dobrego. Więc ja mam faceta, który jest piękny w środku”.

Mąż Daviny na zarzuty o to, że jak jego dzieci będą pisały maturę, on już będzie „starym dziadem”, odpowiada:

„Co z tego? Ale będę”.

Dla Amerykanki najważniejsze jest to, że mąż ją inspiruje. „Jest żywy i nie siedzi przed telewizorem”. Dzięki niemu pokochała swoje ciało i zaakceptowała siebie. Podoba jej się jego silna osobowość i to, że czuje się przy nim prawdziwą kobietą. Jest mężczyzną, który nie musi niczego udowadniać:

„On umie wszystko” – mówi Davina.

Na sam koniec modelka zachwala męża, pod względem sytuacji intymnych twierdząc, że młodzi mężczyźni nie mogliby dorównać jej ukochanemu w łóżku.


Jedno trzeba przyznać, Davina jest osobą bardzo naturalną i spontaniczną, a jej vlogi cieszą się dużą oglądalnością. Swoją szczerością przyciąga zarówno fanów, jak i hejterów.

Wy jak postrzegacie związki, w których jeden z partnerów jest starszy? Myślicie, że różnica wieku ma znaczenie?

Źródło: Instagram Daviny Reeves / Youtube

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry