Kim jest Edyta Folwarska? Co wiadomo o autorce „Pokusy”?

27 stycznia 2023
Przez: : W.M.

27 stycznia do kin trafił film Pokusa. Premiera produkcji, która oparta jest na podstawie książki o takiej samej nazwie autorstwa Edyty Folwarskiej, przyciągnęła wiele gwiazd i celebrytów z polskiego show-biznesu. Kim jest Edyta Folwarska, o której w ostatnich dniach zrobiło się tak głośno?

Edyta Folwarska: wiek

Edyta Folwarska ma 33 lata. Przez lata pracowała jako dziennikarka w Super Expressie. Współpracę z tabloidem rozpoczęła w wieku 18 lat w dziale sportu, a następnie zajęła się działem o gwiazdach. Edyta ma na swoim koncie wywiady z wieloma gwiazdami nie tylko z Polski, ale także z całego świata. Dziennikarka rozmawiała między innymi z Britney Spears czy Paulem Wesleyem znanym z serialu Pamiętniki Wampirów.

Od pewnego czasu Folwarska znana jest widzom stacji Polo TV, gdzie prowadzi między innymi Hit Dnia czy Poczekalnia Disco Polo Live. To właśnie, od kiedy zaczęła pracę w telewizji, jej kariera nabrała przyspieszenia.

Edyta Folwarska: książki

Jak zdradziła Edyta w jednym z wywiadów, pisanie książek zawsze było jej marzeniem, jednak nigdy nie miała na to czasu. Dopiero gdy urodziła syna, mogła się w pełni temu poświecić.

Swoją pierwszą książkę Zbiór miłości niechcianych wydała w 2019 roku. Powieść o Oliwii szukającej szczęścia i miłości, w krótkim czasie stała się wielkim hitem. Od tego czasu Folwarska wydała już kilka książek, a sporym zainteresowaniem wśród czytelników cieszyła się seria Pink Book, w której składzie znaleźć możemy Zdradzaną, Stewardessę czy Pokusę.

To właśnie ostatnia w wymienionych powieści stała się inspiracją do nakręcania filmu o takim samym tytule. Reżyserią erotycznego thrillera na podstawie książki Edyty Folwarskiej zajęła się Maria Sadowska. W filmie wystąpili m.in Helena Englert oraz Piotr Stramowski.

Edyta Folwarska: Instagram

Edyta podobnie jak wiele innych znanych z show-biznesu celebrytów prowadzi swój profil na Instagramie, który internauci znaleźć mogą pod nazwą @edyta.folwarska.

Edyta Folwarska, fot. AKPA
Edyta Folwarska, fot. AKPA

źródło: AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej