Emilia Stec: [wiek, Love Island 9, partner, Instagram]

4 marca 2024
Przez: : K.M.

Już 4 marca na ekranach naszych telewizorów pojawi się długo wyczekiwany reality show Love Island. Wyspa miłości. Jedną z uczestniczek jest Emilia Stec, sprawdźcie, co wiemy na jej temat.

Emilia Stec: wiek

Uczestniczka dziewiątej edycji Love Island ma 21 lat i pochodzi z miejscowości Stary Wiśnicz. Na co dzień Emilkę można spotkać na sali treningowej, na której ćwiczy różne style tańca, a także przed obiektywem aparatu i kamerą. Emilka jest bardzo spontaniczną i zabawną kobietą.

Emilia Stec: Love Island 9

Zdecydowanie jednym z najpopularniejszych reality show w naszym kraju jest Love Island. Wyspa miłości. Program emitowany jest na stacji TV4 od niedzieli do piątku o godzinie 22:00, a także w serwisie Ipla, prowadzącą show jest niesamowita Karolina Gilon.

Początkowo do willi trafia pięcioro mężczyzn i pięć kobiet. Dobierają się oni w pary, a ich wybór kierowany jest pierwszym wrażeniem. Islanderzy pracują nad swoją relacją, jednak co odcinek do willi przychodzą nowi single. Mogą oni namieszać w dotychczasowych parach i „odbić” innemu uczestnikowi partnera. Podczas przeparowania uczestnicy muszą zdecydować czy zostają przy swoim pierwszym wyborze, czy też zmieniają partnera. Willę islanderzy mogą opuścić także w inny sposób, poprzez wytypowanie przez innych uczestników lub przez głosowanie widzów. Przed finałem telewidzowie głosują na parę, która ma wygrać program. Wygrani dostają po dwie koperty – jedna z napisem MIŁOŚĆ, a druga z kwotą 100 000 złotych, muszą oni zdecydować, jaką wybierają. Jeśli obie osoby wybiorą MIŁOŚĆ, każdy dostaje po 50 000 złotych; jedna osoba wybierze MIŁOŚĆ, a druga 100 000 to cała kwota do osoby, która wybrała pieniądze; obie osoby wybierają pieniądze, pula przepada i nikt nie dostaje nagrody pieniężnej.

Zobacz także: Jarek Mrozowski – poznaj jednego z uczestników dziewiątej edycji programu Love Island. Wyspa miłości

Emilia Stec: partner

Emilia pragnie spotkać swoją prawdziwą, dożywotnią miłość. Jej ideał powinien mieć do siebie dystans, mieć ogromne poczucie humoru, a także być lojalny. Podobają jej się wysocy bruneci z tatuażami i bez zarostu.

Emilia Stec: Instagram

Islanderka na Instagramie występuje pod nazwą @emiliestc. Jej konto obserwowane jest codziennie przez tysiące osób, a ilość jej followersów wynosi 3662.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej