Jakub Kosikowski: [wiek, kariera, Kanał Zero, Instagram]

25 marca 2024
Przez: : K.M.

Do grona współprowadzących na kanale internetowym Kanał Zero dołączył Jakub Kosikowski. Koniecznie sprawdźcie, co wiemy na jego temat.

Jakub Kosikowski: wiek

Niestety, w sieci nie ma dokładnej informacji na temat wieku mężczyzny.

Jakub Kosikowski: kariera

Kosikowski jest rezydentem onkologii klinicznej. Od ośmiu lat, jak sam o sobie mówi, diagnozuje i ogląda z bliska patologie polskiej ochrony zdrowia, czyli jest lekarzem. W Kanale Zero będzie poruszał tematy medyczne i ważne społecznie, przybliży widzom problemy polskiej służby zdrowia. Udzieli także wskazówek jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach, które spotykają nas na co dzień w szpitalach czy u lekarzy. Ponadto, Jakub jest autorem poradnika OnkologianaCito jak przeżyć leczenie nowotworu w Polsce.

Na tę chwilę program Zero Znieczulenia, który prowadzi Jakub na Kanale Zero, doczekał się już trzech odcinków, które przeciągnęły przed ekrany łącznie ponad 200 tysięcy internautów. Tematami pierwszych odcinków były problemy z kolejkami w szpitalach, błędy lekarskie i prawa pacjenta oraz problemy Polek, które rodzą w polskich szpitalach.

Jakub Kosikowski: Kanał Zero

Założycielem nowego kanału internetowego – Kanał Zero jest Krzysztof Stanowski, który odszedł z innego kanału Kanał Sportowy. Kanał Zero założony został pod koniec 2023 roku, jednak oficjalne otwarcie odbyło się 1 lutego bieżącego roku poprzez transmisję na żywo. Kanał jest o tematyce ogólnej, w ramówce znalazły się cykle programowe z dziedzin: nauka, medycyna, sport, rozrywka, prawo, militaria, polityka, ekonomia czy przyroda. Jako współprowadzących zobaczymy również: Izabellę Krzan, Andrzeja Borcz, Bogusława Leśnodorskiego, Wojciecha Kowalczyka, Tedego, Roberta Mazurka, Marcina Mellera czy Marcina Matczaka. Na tą chwilę Kanał Zero ma ponad milion subskrypcji.

Zobacz także: Andrzej Borcz – szczegółowe informacje na temat współprowadzącego w kanale internetowym Kanał Zero

Jakub Kosikowski: Instagram

Jakub na portalu internetowym Instagram występuje pod nazwą @kosik_md. Na tę chwilę posiada 479 followersów, ale jesteśmy pewni, że na tej liczbie się nie skończy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej