„The Traitors”: Julia Tychoniewicz może pochwalić się zjawiskową figurą! Popatrzcie tylko na jej odważne fotki! HOT!

31 marca 2024
Przez: : K.M.

Wiosną na antenie “TVN” pojawił się nowy program “The Traitors. Zdrajcy”. Jedną z uczestniczek była Julia Tychoniewicz, która nie tylko zyskała sympatię widzów ale również zachwycała ich swoją urodą i atrakcyjną sylwetką. Koniecznie zobaczcie, na jej odważne fotki, które krążą w sieci!

Nowy program TVN

“The Traitors. Zdrajcy” to obecnie jeden z najpopularniejszych show w Polsce. Nowy program stacji “TVN” inspirowany jest znaną grą “Mafia”, która zdobyła wielkie uznanie wśród telewidzów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Uczestnicy potajemnie dzielą się na lojalnych oraz zdrajców. Ostatecznie zdrajcy muszą wyeliminować lojalnych. Ich zadaniem jest realizowanie przygotowanych misji i eliminacja z programu przeciwników. Wszyscy przebywają w zamku, a co wieczór Zdrajcy spotykają się na tajnym zebraniu i muszą zdecydować, kto z Lojalnych zostanie wykluczony z gry. Jeśli Zdrajcy usuną wszystkich swoich przeciwników, otrzymają nagrodę pieniężną do podziału między sobą. Obie grupy muszą zdemaskować swoich przeciwników i ochronić siebie przed wyeliminowaniem z programu. Każdy może mieć własną strategię gry. Prowadzącą program jest Malwina Wędzikowska, która znana jest z takich programów jak “Druga twarz” i “Ostatnia rzecz, a także Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka”.

Julia Tychoniewicz – informacje

Julia od pierwszego odcinka wzbudziła wśród telewidzów wielkie zainteresowanie. Ma wykształcenie kryminologiczne i psychologiczne. Uczestniczka show ma 23 lata i na co dzień mieszka na rajskich wyspach Bahama. Dzięki polsko-amerykańskiemu obywatelstwu Julia swobodnie podróżuje po całym świecie. Zawodowo pracuje jako modelka, a także aktorka, Julia wystąpiła w nowej odsłonie filmu Akademia Pana Kleksa, gdzie wcieliła się w rolę syrenki. 23-latka jest córką Ewy Tyleckiej, która w 1995 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a poza tym ma na swoim koncie tytuł Miss Słowianka 1996, I wicemiss Globe 1998 i Miss Grudnia American Dream Calendar Girl.

Największą popularność młodej kobiecie przyniosły media społecznościowe. Na “Tiktoku” jej konto obserwuje ponad 700 tysięcy widzów, a każde z filmów mają miliony wyświetleń. Julia ma również swój kanał na platformie “YouTube”, gdzie dzieli się z internautami makijażowymi tipami, rozmawia o przyjaźni, a także motywuje, jak zacząć ćwiczyć na siłowni. Natomiast, na “Instagramie” celebrytka występuje pod nazwą @juliamellort, a ilość jej followersów na tę chwilę wynosi 331 tysięcy.

Odważne fotki

Aby być na bieżąco z życiem młodej celebrytki Julii koniecznie śledźcie ją w mediach społecznościowych, na których pozostaje bardzo aktywa.

To właśnie tam zobaczycie odważne fotki Julii. Była uczestniczka telewizyjnego show może pochwalić się zjawiskową figurą. Atrakcyjna blondynka doskonalenie wie, jak podkreślić swoje kobiece kształty, by rozgrzać atmosferę. Spójrzcie tylko na jej odważne fotki!

Jak podobają się Wam fotki Julii?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej