Kamil Szymczak: [wiek, kariera, Drag Me Out, Instagram]

5 kwietnia 2024
Przez: : K.M.

Znany TikToker podbija polski show-biznes, jego kariera rozwija się w zawrotnym tempie. Tym razem Kamil Szymczak zadebiutował w nowym programie stacji “TVN” – „Czas na show. Drag Me Out”. Sprawdźcie szczegółowe informacje na jego temat.

Kamil Szymczak: wiek

Mężczyzna urodził się 30 czerwca 1999 roku.

Kamil Szymczak: kariera

Kamil szturmem podbija polski Internet. Na “TikToku” obserwuje go ponad 2,8 miliona osób, to właśnie tam wrzuca swoje indywidualne filmiki oraz content wraz z modelką i influencerką Vanessą Rojewską. Wiele internautów podejrzewa, że są oni parą, ale nigdy tego nie potwierdzili. W mediach społecznościowych głośno było również o Kamilu, gdy na imprezie urodzinowej Angeliki Muchy stanęli wspólnie na ślubnym kobiercu. Była to jedynie zabawa, ponieważ celebrytka zrobiła imprezę urodzinową o tematyce ślubnej i poprosiła Szymczaka o udział w udawanych zaślubinach.

Co ciekawe, Kamil w wolnym czasie pracuje okazjonalnie jako fotomodel. Reklamował między innymi bieliznę męską i odzież sportową. Teraz TikTokera zobaczymy w nowej odsłonie, w programie “TVN” „Czas na show. Drag Me Out”. Jego mentorką będzie Shady Lady.

Kamil Szymczak: Drag Me Out

“Czas na Show. Drag Me Out” to pierwszy taki program w historii polskiej telewizji! To show, które ma przybliżyć telewidzom sztukę Drag Queen. Uczestnikami show będą mężczyźni znani nam z show-biznesu, którzy poprzez program nauczą się jak skupiać uwagę wszystkich tylko na sobie, a także nauczą się sztuki efektownego makijażu oraz scenicznego looku. Wśród uczestników są: Kamil, Marcin Łopucki, Michał Mikołajczak, Dariusz Zdrójkowski, Tadeusz Mikołajczak i Tomasz Karolak. Jako mentorki Drag Queen zobaczymy: Twoją Starą, Ciotkę Offkę, Gąsiu, Shady Lady, Adelon oraz Himerę. W jury zasiada: Anna Mucha, Michał Szpak i Andrzej Seweryn, a show poprowadzi Mery Spolsky.

Zobacz także: Kamil Szymczak miał wypadek! Poznajcie najważniejsze szczegóły..

Kamil Szymczak: Instagram

Na „Instagramie” znajdziemy go pod nazwą „kamil_szymczak”, a ilość jego followersów wynosi obecnie 351 tysięcy. Jesteśmy pewni, że na tej liczbie się nie skończy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej