Luiza Krefft: [wiek, Hotel Paradise 8, partner, Instagram]

22 lutego 2024
Przez: : K.M.

4 marca rusza kolejny sezon uwielbianego przez telewidzów show – Hotel Paradise. Jedną z uczestniczek jest Luiza Krefft, koniecznie sprawdźcie szczegółowe informacje na jej temat.

Luiza Krefft: wiek

Uczestniczka ósmej edycji show ma 26 lat i na co dzień pracuje jako promotorka w restauracji. Dzięki tej pracy Luiza stała się mistrzynią w nawiązywaniu kontaktu. W wolnym czasie kobieta uwielbia rysować.

Jej życiowe motto brzmi – „na wojnie i w miłości wszystko wolno”. Stara się jak najszybciej rozwiązać konflikt, a gdy ktoś zajdzie jej za skórę, potrafi pokazać pazur.

Luiza Krefft: Hotel Paradise 8

Reality show Hotel Paradise jest jednym z najczęściej oglądanych programów w Polsce. Program od 2020 roku emitowany jest na stacji TVN7, a przedpremierowo odcinki możemy oglądać w serwisie Player. W show bierze udział dziewięcioro singli w wieku od 18 do 30 lat, uczestnicy zamieszkują w hotelu na rajskiej wyspie. Już pierwszego dnia następuje rajskie rozdanie, podczas którego domownicy dobierają się w pary, osoba, która zostanie bez pary ma cztery dni, by przekonać do siebie kandydatów. Ten, kto nie ma pary, odpada z programu. Co tydzień do domu przychodzą nowi uczestnicy. Prowadzącą show niezmiennie jest Klaudia El Dursi.

W programie jest organizowana raz w tygodniu ceremonia zwana Puszką Pandory, gdzie uczestnicy anonimowo zadają sobie pytania. Natomiast, Rajska wyrocznia polega na możliwości zadania jednego pytania prowadzącej program w dniu eliminacji. Musi ona odpowiedzieć przecząco lub twierdząco. Po czterech tygodniach pobytu w programie ponownie odbywa się ceremonia Rajskiego rozdania — uczestnik, który zostaje bez pary, odpada z programu. Eliminacje uczestników odbywają się również w inny sposób, za sprawą przegranej gry lub wytypowanie przez innych uczestników.

Podczas finałowego tygodnia w domu zostaje już tylko 6 par, a każdego dnia za sprawą rywalizacji odpada jedna z nich. Na ścieżce lojalności staje para, która wytypowana jest przez byłych uczestników. Stają oni naprzeciw siebie na ścieżce z wypisanymi rosnąco kwotami pieniędzy, co minutę stawiają krok. Każdy z nich może w dowolnej chwili rozbić kulę i zgarnia przypisaną kwotę, a partner zostaje z niczym. Jednak jak oboje nie rozbiją kuli, dzielą się wygraną po połowie, otrzymując 50 000 złotych.

Zobacz także: Luksusowa willa w ósmej edycji programu Hotel Paradise. WOW!

Luiza Krefft: partner

Uczestniczka jest wieczną singielką, do tej pory miała niespełniające jej oczekiwań relacje. Pragnie stworzyć poważny i trwały związek.

Luiza Krefft: Instagram

Kobietę znajdziemy na Instagramie pod nazwą @luiza.hotelparadise8. Ilość jej followersów osiągnęła obecnie 2953 osoby, ale na tej liczbie z pewnością się nie skończy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej