Maciej Dąbrowski: [wiek, kariera, Kanał Zero, Instagram]

26 marca 2024
Przez: : K.M.

Maciej Dąbrowski jest kolejnym prowadzącym w kanale internetowym Kanał Zero i odpowiada on za tematy rozrywkowe. Sprawdźcie, szczegółowe informacje na jego temat.

Maciej Dąbrowski: wiek

Maciej znany jest również pod pseudonimem Człowiek Warga lub Dombro, urodził się 20 maja 1984 roku. To znany polski youtuber, aktor dubbingowy, prezenter telewizyjny, reżyser oraz muzyk.

Związany jest z modelką i wokalistką Aleksandrą Mishon Kasprzyk, a jej własny kanał na YouTube nosi nazwę MishOn. Maciek i Ola są rodzicami 5-latniego Tymona, któremu również założyli kanał pod nazwą TY monster.

Maciej Dąbrowski: kariera

40-latek początkowo pracował dla TVN przy programie Szymon Majewski Show, od 2014 roku prowadzi kanał na YouTube pod nazwą Z Dvpy. Kanał w ekspresowym tempie zdobył ogromną popularność ze względu na jego kontrowersyjność i prosty humorystyczny przekaz. Kanał ma ponad 1,5 miliona subskrypcji i 406 milionów wyświetleń.

W 2017 roku nawiązał współpracę z Play i wydał swój pierwszy utwór z teledyskiem To będzie legendarne, który promował festiwal Przystanek Woodstock. To właśnie tam zagrał swój debiutancki koncert. Na swoim koncie ma również album Pół Serio, który wydał z nakładem wytwórni My Music. Płyta dotarła do trzeciego miejsca na liście OLiS.

Dąbrowski w połowie stycznia 2024 roku rozpoczął współpracę z Kanałem Zero Krzystofa Stanowskiego, gdzie odpowiada za dziedzinę rozrywka.

Maciej Dąbrowski: Kanał Zero

Kanał Zero to popularny kanał internetowy na YouTube, który swoją działalność rozpoczął w październiku 2023 roku, a jego założycielem jest Krzysztof Stanowski. W lutym bieżącego roku odbyła się transmisja na żywo, która była oficjalnym otwarciem kanału. Pierwszym gościem jednego z programów był prezydent Andrzej Duda. Na Kanale Zero prowadzone są cykle programowe z różnych dziedzin, takich jak: ekonomia, sport, prawo, rozrywka, polityka, medycyna czy nauka. Wśród współprowadzących znaleźli się między innymi: Andrzej Borcz, Bogusław Leśnodorski, Marcin Marczak, Izabella Krzan, Tede, Marcin Meller, Robert Mazurek i wielu innych.

Zobacz także: Andrzej Twarowski – szczegółowe informacje na temat prowadzącego z kanału internetowego Kanał Zero

Maciej Dąbrowski: Instagram

Maciej na Instagramie występuje pod nickiem „programzdupy”, ilość jego followersów obecnie wynosi ponad 420 tysięcy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej