Małgorzata Łukaszczyk: [wiek, Diabelnie boskie 3, mąż, Instagram]

15 marca 2024
Przez: : K.M.

Małgorzata Łukaszczyk to jedna z niezwykłych uczestniczek najnowszego trzeciego sezonu programu TTV  Diabelnie boskie. Program w ekspresowym tempie zdobył miliony fanów, już nie możemy się doczekać, co przyniesie nowy sezon. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, szczegółowe informacje na temat Gosi.

Małgorzata Łukaszczyk: wiek

Gosia to dojrzała i wciąż nienasycona życiem kobieta, o której przyjaciele mówią: „Kobieta petarda o wielkim sercu”. Jej największą miłością są zwierzęta, a w szczególności psy, fascynuje ją również góralskie życie. To właśnie w Zakopanem wraz z córką czują się najlepiej.

Co więcej, pasją Gosi jest śpiew klasyczny, jej występy możemy oglądać w sieci.

Małgorzata Łukaszczyk: mąż

Gosia swoje życie od lat dzieli między Polską a Holandią. Jej marzeniem jest powrót do rodzinnych stron i wielka miłość z góralem.

Jej córka poszła w ślady mamy i również rozpoczęła karierę muzyczną, a Małgosia towarzyszy Natalii w karierze jako menadżerka.

View this post on Instagram

A post shared by TTV.pl (@ttv.pl)

Małgorzata Łukaszczyk: Diabelnie boskie 3

Diabelnie boskie to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów w Polsce. Bohaterkami show są kobiety, dla których bajka o kopciuszku to nie ich bajka. Każda z nich uwielbia błyszczeć, twardo stąpa po ziemi i pragną osiągać ogromny sukces. Program emitowany jest na stacji TTV, a w najnowszym sezonie oprócz Gosi będziemy mogli śledzić również losy: Izabeli Macudzińskiej-Borowiak, Katarzyny Laluny Lisz, Julii von Stein, Alex Morzyńskiej oraz Annę Renusz. Co to będzie za sezon!

Zobacz także: Julia von Stein przeszła operację plastyczną! Sprawdź jak teraz wygląda jedna z uczestniczek programu Diabelskie boskie

Małgorzata Łukaszczyk: Diabelnie boskie 3

Małgosia uwielbia korzystać z mediów społecznościowych. Na bieżąco prowadzi swój profil na portalu Instagram, gdzie znajdziemy ją pod nazwą @xmalgorzatalukaszczykx. Ilość jej followersów obecnie wynosi 1756 osób, ale na tej liczbie na pewno się nie skończy. To właśnie tam możemy podziwiać zdjęcia celebrytki z życia prywatnego, z profesjonalnych sesji zdjęciowych, relacje z najważniejszych eventów i zza kulis programu oraz fotki niezwykłych podróży.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej