Maria z Sanatorium miłości 6: [wiek, mąż, Instagram]

9 marca 2024
Przez: : K.M.

Maria to jedna z uczestniczek, która weźmie udział w szóstej edycji programu Sanatorium miłości. Sprawdźcie szczegółowe informacje na jej temat.

Maria z Sanatorium miłości 6: wiek, życie prywatne

Maria po rodzicach odziedziczyła wytwórnię wędlin, którą zaczęła prowadzić już w wieku lat 19, po śmierci ojca. Seniorka dzięki zaoszczędzonym pieniądzom wybudowała warsztat samochodowy dla swojego brata, a dla siebie hotel w Zakopanem. Od sprzedaży hotelu minęło kilkanaście lat, a teraz Maria jest na emeryturze, którą spędza w domu w Czarnowie. Nie lubi być samotna i część domu wynajmuje.

Uczestniczka szóstej edycji Sanatorium miłości jest ciepłą i opanowaną kobietą, ale o bardzo mocnym charakterze. Hobby Marii to przede wszystkim gotowanie i różnorodne prace w ogrodzie. Uwielbia śpiewać i tańczyć, a kiedy tylko ma chwilę wolnego czasu, uczęszcza na basen. Niestety, jest bardzo samotna, jak sama mówi: „można mieć miliony dolarów, sto tysięcy przyjaciół, piękną pracę i ładny dom, ale bez drugiego człowieka to nie jest to samo”.

Maria z Sanatorium miłości 6: mąż

Maria była w trzech związkach małżeńskich. Niestety, jej pierwszy mąż zmarł, a dwa następne związki się rozpadły. Szacunek u kobiety budzą zaradni i potężni mężczyźni, nie znosi kłamstwa, lenistwa i beztroskiego trybu życia. Do show zgłosiła się, aby zobaczyć, jak to wszystko wygląda od innej strony, ponieważ regularnie oglądała poprzednie edycje. Maria oznajmiła, że pokaże pazury i będzie umieć zawalczyć o mężczyznę z inną kobietą.

Maria z Sanatorium miłości 6

Sanatorium miłości to program typu reality show, który prowadzony jest od 2019 roku przez Martę Manowską, a oglądać go możemy na antenie TVP1. Do programu zgłasza się 12 osób – sześć kobiet i sześciu mężczyzn w wieku powyżej 60 lat. Przez trzy tygodnie uczestnicy poznają się i uczestniczą wspólnie w różnego rodzaju aktywnościach w sanatorium. W pierwszej i drugiej edycji w Ustroniu, w trzeciej i czwartej w Polanicy-Zdrój, w piątej w Busko-Zdrój, a nowa edycja kręcona była w Krynicy-Zdrój.

Nowa edycja show będzie miała swoją premierę już 10 marca w niedzielę o godzinie 21:20. Powtórki odcinków dostępne będą na platformie VOD.

Zobacz także: Finał piątej edycji Sanatorium miłości! Jak przebiegły metamorfozy uczestników?

Maria z Sanatorium miłości 6: Instagram

Nie wiadomo, czy Maria prowadzi swój profil w mediach społecznościowych.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej