Michał Zając: [wiek, Hotel Paradise 8, partnerka, Instagram]

27 lutego 2024
Przez: : K.M.

Ósma edycja reality show Hotel Paradise już niedługo zagości na antenie TVN7. Jednym z uczestników programu jest Michał Zając – sprawdźcie szczegółowe informacje na jego temat.

Michał Zając: wiek

Uczestnik Hotel Paradise 8 ma 24 lata, mieszka w Ząbkach koło Warszawy. Jego pasją jest sport i aktywny tryb życia, jest zawodowym trenerem personalnym. Co więcej, Michał zajmuje się również psychologią relacji damsko-męskich.

Mężczyzna sprawia wrażenie egoisty, ale w rzeczywistości jest osobą o wielkim sercu i bardzo lojalną.

Michał Zając: Hotel Paradise 8

Hotel Paradise to reality show, które uwielbiane jest przez miliony telewidzów, każdy z sezonów wywiera na nas wiele emocji i humoru. Gospodynią programu jest niezwykła Klaudia El Dursi. Początkowo w hotelu znajduje się dziewięcioro singli, którzy pragną znaleźć swoją drugą połówkę i przeżyć niezwykłą przygodę w swoim życiu. Dobierają się w pary, a co kilka dni do willi dołączają kolejne osoby, które również nie mogą zostać bez partnera. Zasada jest jedna, ci, którzy są singlami, odpadają z programu. W show raz w tygodniu organizowana jest ceremonia puszki Pandory, w której domownicy zadają sobie anonimowe pytania. Co więcej, uczestnicy mają również przywilej zadania prowadzącej jednego pytania w dniu eliminacji. El Dursi na pytanie musi odpowiedzieć twierdząco lub przecząco, tak zadane pytanie umożliwia uczestnikowi podjęcie odpowiedniej decyzji przy wyborze partnera. W finałowym tygodniu zostaje pięć lub sześć par. Codziennie muszą oni rywalizować w specjalnych zadaniach i odpada z programu jedna z nich. Zwycięską parę wybierają byli uczestnicy show. Zdobywcy stają na tzw. ścieżce lojalności, na której przypisane są rosnąco kwoty. Jeśli żadna osoba z pary nie zdecyduje się na rzut kulą, dzielą się oni wygraną na pół (po 50 000 złotych). Natomiast, jeśli któreś z nich rozbije kulę, zgarnia przypisaną kwotę, a partner zostaje z niczym.

Zobacz także: Poznaj wszystkich uczestników ósmej edycji reality show Hotel Paradise!

Michał Zając: partnerka

Według Michała idealna dziewczyna powinna być opiekuńcza, uległa i oczywiście wysportowana. Na swoim koncie ma kilka przelotnych romansów i otwartą relację, a także poważny związek, w którym zdecydowanie czuł się najlepiej.

Michał Zając: Instagram

Michał uwielbia korzystać z mediów społecznościowych, na Instagramie znajdziemy go pod nazwą @michal.hotelparadise8. Ilość jego followersów obecnie wynosi 1814, ale na tej liczbie z pewnością się nie skończy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej