Połącz się z nami

Kim jest muza Pawła Domagały? Wystąpiła w jego najnowszym teledysku!

News

Kim jest muza Pawła Domagały? Wystąpiła w jego najnowszym teledysku!

Paweł Domagała z wielkim powodzeniem zdobywa polski rynek muzyczny. Jego singiel „Weź nie pytaj” z dnia na dzień zjednał sobie wielu zachwyconych fanów i tak było również z kolejnymi utworami. Paweł przekonuje do siebie zwłaszcza prawdziwością tekstów, których inspiracją i natchnieniem jest kobieta jego życia, która tym razem również wystąpiła w teledysku do nowego singla „Czasami”.

Paweł Domagała obecnie podbija Polskę swoją muzyką, ale nie zapominajmy, że będąc absolwentem warszawskiej Akademii Teatralnej, jest również świetnym aktorem. Jego kariera zarówno aktorska, jak i wokalna świetnie się rozwija, ale dla niego najważniejszą rolą w życiu jest bycie ojcem i mężem, o czym możemy się przekonać słuchając tekstów jego piosenek, które są bardzo intymne.

„W tekstach piszę o tym, co u mnie słychać. Jeśli więc ktoś chce się czegoś o mnie dowiedzieć, niech posłucha moich piosenek, bo w nich potrafię się mocno odsłonić.”- powiedział w wywiadzie dla magazynu Pani

Rodzina stała się dla Pawła najważniejsza, jest punktem stałym w jego życiu, a miłość do żony Zuzanny Grabowskiej jest już od lat dla niego inspiracją i natchnieniem.

„Gdyby nie Zuza i dzieci, nie byłoby mnie w miejscu, w którym jestem. Rodzina stała się dla mnie fundamentem. Najważniejsze, że wracam do domu i mam tam coś ważniejszego niż wszystko inne. O moich rolach czy piosenkach kiedyś pewnie nikt nie będzie pamiętał.”- wyznał

Zuzanna jest jego muzą, a para poznała się na pierwszym roku studiów na Akademii Teatralnej w Warszawie.

„Przez całe studia trzymaliśmy się razem. Bardzo się lubiliśmy, a Paweł twierdzi, że się we mnie podkochiwał. Ale ja miałam chłopaka, a on dziewczynę.”- powiedziała Zuzanna w wywiadzie dla magazynu „Pani”

Zuzanna jest córką znanego aktora Andrzeja Grabowskiego, co było tym bardziej onieśmielające, ale Paweł zdobył się na odwagę i  zorganizował kameralny koncert, wyznając przyszłej żonie miłość słowami własnej piosenki, wtedy zostali parą. W 2011 roku przyszła na świat ich pierwsza córka Hania, a dwa lata później para wzięła ślub w rodzinnym mieście Zuzanny, Krakowie.

„Rzeczywiście, musiałem o nasz związek powalczyć. Uważam, że nad każdą relacją, nie tylko miłosną, należy pracować. A miłość to już szczególna praca. Jestem pewien, że zawarcie małżeństwa to obecnie jedyna wolna decyzja, którą podejmujemy – przynajmniej w europejskim kręgu kulturowym. Zakochanie mija wcześniej czy później, a miłość pozostaje decyzją. Jeśli już zadeklarowałem się jako mąż, to chcę się trzymać tego przez całe życie.”- tak przedstawia swoje podejście do związku i małżeństwa Paweł.

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska tworzą bardzo zgraną parę, mają podobne spojrzenie na świat i poczucie humoru, są zgodni w wielu kwestiach, a patrząc na nich ma się wrażenie, że rozumieją się bez słów. Dopełnieniem szczęścia okazało się przyjście na świat ich drugiej córki Basi i w ten sposób powstał pierwszy wielki hit, o czym sam Paweł opowiedział.


„Akurat dowiedzieliśmy się z Zuzą, że będziemy mieli drugie dziecko… Pomyślałem, że chciałbym napisać numer o tym, jak mi teraz w życiu dobrze. I tak powstało bluesowe „Weź nie pytaj”. Nie wstydzę się wyznawać miłości w piosenkach.”

Paweł i Zuzanna rzadko bywają się „na salonach”, jak wyznali, nie sprawia im to przyjemności, ale przy okazji promocji najnowszego singla Pawła, pojawili się, w ostatnią niedzielę, razem na kanapach Dzień Dobry TVN. Opowiedzieli o swoim związku i teledysku do piosenki „Czasami”, gdzie wystąpili oboje. Nie zabrakło pytania do Zuzanny, jak to jest być muzą męża?

„Bardzo jest przyjemnie…Paweł swoje piosenki pisał zanim mnie znał i w ogóle, pisze też o życiu nie tylko o mnie, one są uniwersalne, ja się tam rzeczywiście przewijam w mniejszym czy większym stopniu…i na początku byłam tym onieśmielona, bo piosenki są bardzo intymne i równocześnie prywatne”– odpowiedziała.

W teledysku został wykorzystany talent aktorski Zuzy, bo wstęp do rozpoczęcia piosenki to ponad dwu minutowy filmik, gdzie aktorka występuje w roli samotnej matki chłopca, którego, co ciekawe zagrał syn Rafała Cieszyńskiego i Alżbety Lenskiej.

 Cały klip, który zyskał już ponad milion odsłon na You Tube, do zobaczenia tutaj:

Miło patrzeć na parę, która świetnie się dogaduje i wspiera zarówno prywatnie jak również zawodowo, realizując wspólne plany.

Gratulujemy takiej miłości!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry