Nikodem Pajączek: [wiek, kariera, The Voice Kids 7, Instagram]

25 marca 2024
Przez: : K.M.

W lutym tego roku wystartowała siódma edycja programu The Voice Kids, w którym jednym z uczestników jest Nikodem Pajączek. Jego utwór zaskoczył nie tylko wszystkich na widowni, ale również trenerów. Zobaczcie szczegółowe informacje na jego temat.

Nikodem Pajączek: wiek

Nikodem ma 13 lat i pochodzi z Chodzieży, jest bardzo odważnym nastolatkiem. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w wieku 6 lat, a śpiewu uczył się w Domu Kultury i studiu piosenki w swoim rodzinnym mieście. Nikodem śpiewa także na różnych koncertach, w kościele, na apelach szkolnych.

W wolnym czasie uczy się grać na pianinie oraz doskonali umiejętności związane z nagłośnieniem, ponieważ bardzo go to interesuje.

Nikodem Pajączek: kariera

W jednym z odcinków programu The Voice Kids wyemitowanym w sobotę 2 marca Nikodem zaprezentował swoją wersję utworu Daylight z repertuaru Davida Kushnera. Jego niezwykły występ sprawił, że fotele wszystkich trenerów w zaledwie kilka sekund się odwróciły! Nikodem ostatecznie wybrał drużynę Tomsona i Barona.

Nikodem Pajączek: The Voice Kids 7

The Voice Kids to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów typu talent show w Polsce. Od 2018 roku emitowany jest na antenie TVP2. Do show zgłaszają się osoby w wieku od 8 do 14 lat, jednak istnieją wyjątki i w programie mogą wziąć udział również 7- i 15-latkowie. Początkowo odbywają się precastingi, które nie są emitowane w telewizji. Następnie, w przesłuchaniach w ciemno bierze udział około 100 uczestników, podczas ich występów trenerzy odwróceni są do nich tyłem. Jeśli, któryś z nich chce przyjąć uczestnika do siebie, odwraca się do śpiewającego. Jeżeli odwróci się więcej niż jeden trener, to uczestnik wybiera, do której drużyny chce się dostać. Ten etap show kończy się skompletowaniem 18-osobowych drużyn każdego z jurorów. Następnie są bitwy, trenerzy wybierają ze swoich drużyn po trzy osoby, które śpiewają wspólnie tę samą piosenkę. Trener decyduje, kto przechodzi dalej, a kto odpada z show.

Po bitwach zostaje po 6 osób w każdej drużynie, a trenerzy w etapie sing off (uczestnicy ponownie śpiewają utwory z przesłuchań w ciemno) eliminują kolejne osoby. Ostatecznie trenerzy ogłaszają swój trzyosobowy finałowy skład. W finale każdy z uczestników śpiewa piosenkę z cudzego repertuaru i każdy juror wybiera zawodnika, który dostaje się do ścisłego finału. Najlepsza trójka wykona autorski singiel, a zwycięzcę wybierają telewidzowie poprzez głosowanie SMS. Nagroda główna to możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 50 000 zł. W szóstej edycji wprowadzono nagrody dla uczestników zajmujących drugie i trzecie miejsce: odpowiednio
30 000 zł i 20 000 zł.

Zobacz także: Jurorzy swoją reakcją zdradzili, kto wygra siódmą edycję The Voice Kids!

Nikodem Pajączek: Instagram

Uczestnik show na portalu Instagram występuje pod nazwą @nikodempajaczek, a ilość jego followersów wynosi ponad 3700 osób.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej