Kim jest nowa dziewczyna Królikowskiego? Zaskakujące doniesienia…

25 lutego 2022
Przez: : J.J

W ciągu kilkunastu godzin media obiegły zaskakujące doniesienia na temat małżeństwa Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Jak się okazuje, para nie tylko rozstała się ale aktor Antek Królikowski szybko rozpoczął nowe życie, które układa sobie u boku nowej kobiety. Kim jest i ile jest w tym prawdy?

Rozstanie Królikowskiego i Opozdy

Antek Królikowski i Joanna Opozda są małżeństwem od sierpnia ubiegłego roku. Zaledwie trzy dni temu, 22 lutego 2022 na świat przyszedł ich syn – Vincent. Choć nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw media obiegają kolejne wiadomości o problemach w ich małżeństwie. Portal Pudelek poinformował, że Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się, co spowodowane było niewiernością aktora. Wiele osób nie mogąc uwierzyć w te przykre doniesienia czekało na komentarz Antka bądź Joasi. W końcu aktorka zabrała głos. Nie dając jednak jednoznacznej odpowiedzi na doniesienia mediów.

Zobacz także: Joanna Opozda skomentowała doniesienia o rozstaniu z Królikowskim

https://www.instagram.com/p/CXhNPpEr2kj/

Królikowski ma nową partnerkę?

Mało kto spodziewał się, że związek Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy zakończy się tak szybko. Choć żadne z małżonków nie potwierdziło jeszcze tych doniesień, wymowny komentarz aktorki daje wiele do myślenia. Co ciekawsze, w mediach coraz więcej możemy czytać o nowej partnerce Królikowskiego. Według portalu Pudelek i Pomponik jest nią sąsiadka Joanny – prawniczka o imieniu Izabela.

“Izabela była sąsiadką Joanny, ale w najgorszych snach Asia nie przypuszczała, że Antek może zachować się aż tak perfidnie. Kiedy o wszystkim się dowiedziała, przestał się jakoś specjalnie ukrywać z romansem i zaczął zabierać nową ukochaną na imprezy. Przedstawił ją nawet rodzinie”

W szybkim czasie nowy związek Królikowskiego przybrał na sile. Aktor zdecydował się wyprowadzić ze swoją nową ukochaną do innej dzielnicy w stolicy:

“Kiedy wszystko się wydało, Izabela wyprowadziła się z sąsiedztwa Joanny do apartamentu w zupełnie innej dzielnicy Warszawy, gdzie zamieszkała już razem z Antkiem. W ten weekend wybierają się razem na jakiś romantyczny wypad, chyba w góry. Asia jest zdruzgotana”

Królikowski Antek
Antek Królikowski

Myślicie, że to faktycznie koniec związku Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy?

Źródło: Pudelek, Pomponik, Instagram Antka Królikowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej