Połącz się z nami

Kim jest nowa „Królowa życia”- Asia? Poznaliśmy ją już w innym programie!

Kim jest nowa "Królowa życia"?

Rozrywka

Kim jest nowa „Królowa życia”- Asia? Poznaliśmy ją już w innym programie!

Kto uważnie oglądał czołówkę nowego sezonu „Królowych życia” ten z pewnością zauważył, że pojawia się tam nieznana wcześniej postać. Jest to rzeczywiście nowa bohaterka programu, którą będziemy mieli okazję zobaczyć już niebawem. Kim zatem jest nowa „Królowa życia”? Niektórzy mogą ją kojarzyć z innym programem stacji TTV. Jakim? Zobaczcie!

W poprzednim sezonie do grona „Królowych życia” dołączyła pięćdziesięcioletnia fanka tatuaży z Wrocławia Adrianna. Wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie już jej nie zobaczymy, jednak widzowie z pewnością nie będą się nudzić. Oprócz ulubieńców publiczności: Dagmary, Izy oraz Rafała i Gabriela, będą mieli okazję podglądać życie także nowej bohaterki.

Kim jest nowa „Królowa życia”?

Nową uczestniczką programu będzie Joanna Paszkowska, w „Królowych życia” pojawi się ona już niebawem. Jednak cztery lata temu widzowie mieli już okazję ją poznać, pojawiła się ona bowiem w innym programie stacji TTV. Mianowicie wzięła udział w siódmym odcinku pierwszego sezonu programu „Damy i wieśniaczki PL.”. Oczywiście wystąpiła tam w roli damy.

Kim jest nowa "Królowa życia"
Źródło: https://player.pl/playerplus/programy-online/damy-i-wiesniaczkipl-odcinki,4640

Wówczas dowiedzieliśmy się sporo na jej temat. Joanna miała wtedy 26 lat, mieszkała w Warszawie z mamą i córką. W wieku 20 lat przejęła sieć kwiaciarni i hurtowni po zmarłym tacie. Kierowała zatem rodzinnym biznesem, który pozwalał jej prowadzić dostatnie życie.

Stać ją było na bardzo wiele, od bardzo drogich butów za kilka tysięcy złotych, po przemieszczanie się prywatnym samolotem. Kiedy miała ochotę się opalić, to nie chodziła na solarium, tylko wyjeżdżała do ciepłych krajów. Kiedy chciała pojeździć na nartach, wyjeżdżała tam, gdzie akurat w danej chwili jest zimno.

W programie kilka lat temu zamieniła się rolami z dużo uboższą matką dwóch synów z małej miejscowości, teraz dołączy do grona „Królowych życia”

Kim jest nowa "Królowa życia"?
Źródło: https://player.pl/playerplus/programy-online/krolowe-zycia-odcinki,4813/odcinek-2,S08E02,167201

Joanna obecnie ma trzydzieści lat i z pewnością nieco zmieniło się jej ciało, bo widać, że przybyło jej kilka tatuaży. A jak wygląda obecnie jej życie, tego dowiemy się już niedługo. Asia pojawi się bowiem po raz pierwszy w trzecim odcinki ósmego sezonu programu.

Jesteście ciekawi królowej Joanny? Myślicie, że skradnie serca widzów?

Przypomnijmy, że premierowe odcinki „Królowych życia” w każdy piątek o godz. 22:15 na antenie stacji TTV

Cały odcinek „Damy i wieśniaczki PL.” z udziałem Joanny do zobaczenia po linkiem – https://player.pl/playerplus/programy-online/damy-i-wiesniaczkipl-odcinki,4640

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry