Połącz się z nami

Kim jest Pola – matka piątego dziecka Michała Wiśniewskiego? Tego możecie o niej jeszcze nie wiedzieć

kim jest pola

Z życia gwiazd

Kim jest Pola – matka piątego dziecka Michała Wiśniewskiego? Tego możecie o niej jeszcze nie wiedzieć

Jak poinformowały media, Michał Wiśniewski został ojcem po raz piąty. Wielu z Was z pewnością zastanawia się, kim jest jego nowa żona Pola?

Michał Wiśniewski został po raz piąty ojcem

Na tę informację czekało wielu fanów Michała Wiśniewskiego. Wokalista oraz jego nowa żona Pola powitali na świecie dziecko. Zarówno „Wiśnia”, jak i jego partnerka są już rodzicami, ale synek Falco Amadeus, jest ich pierwszym wspólnym dzieckiem.

O tym, że Michał Wiśniewski został ojcem po raz piąty, pierwszy poinformował Fakt.

„Teraz Michał Wiśniewski wraz z piątą żoną, tajemniczą Pauliną, przywitał na świecie syna Falco Amadeusa” – czytamy w Fakcie

Kim jest Pola – matka piątego dziecka Michała Wiśniewskiego?

Historia związku Wiśniewskiego i jego nowej partnerki z pewnością nie jest nudna. Zakochani poznali się bowiem dzięki mediom społecznościowym, a na portalu, na którym zaczęli konwersacyjne, Michał był anonimowy. Okazało się, że bardzo dobrze się dogadują i wówczas postanowili się spotkać również na żywo.

Prawie dwa lata temu media obiegła zaskakująca informacja o końcu związku Wiśniewskiego z jego czwartą żoną Dominiką Tajner. Po kilku miesiącach Michał zaręczył się z nową ukochaną, a ślub wzięli po kolejnych sześciu miesiącach.

Chociaż Michał wielokrotnie podkreślał, że nie chce zdradzać tożsamości swojej piątej żony, po pewnym czasie na profilu wokalisty pojawiło się pierwsze zdjęcie z Polą. Od tego czasu „Wiśnia” coraz częściej dzielił się ze swoimi fanami bardziej prywatnymi fotkami między innymi z oczekiwań na powitanie swojego piątego dziecka.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry