Sandra Plajzer: [wiek, kariera, The Traitors, Instagram]

15 marca 2024
Przez: : K.M.

Sandra Plajzer jest jedną z uczestniczek nowego programu stacji TVN The Traitors. Zdrajcy. Specjalnie dla Was zebraliśmy szczegółowe informacje na jej temat.

Sandra Plejzer: wiek

Uczestniczka show The Traitors. Zdrajcy ma 30 lat i na co dzień mieszka w Warszawie. Z wykształcenia jest specjalistką od PR, a także jest autorką tomiku poezji -Ości oraz e-booka Ubierz się ze mną. Podręcznik stylu i odwagi.

Sandra jest bardzo silną i pewną siebie kobietą, niezależną i twardą, mimo że jej filigranowa postura na to nie wskazuje.

Sandra Plajzer: kariera

30-latka uwielbia modę, w swoich stylizacjach nie boi się bawić swoim wizerunkiem i pokazuje w swoich kreacjach, jaką ogromną ma odwagę, niepowtarzalny styl i wyobraźnię. W przyszłości pragnie stworzyć swoją własną markę dodatków.

Sandra Plajzer: The Traitors

Nowy program stacji TVN The Traitors. Zdrajcy, który inspirowany jest znaną grą Mafia zdobył wielkie uznanie wśród telewidzów nie tyko w Polsce, ale i na całym świecie. Uczestnicy potajemnie dzielą się na lojalnych oraz zdrajców, to zdrajcy muszą wyeliminować lojalnych. Będą oni realizować przygotowane misje i eliminować z programu przeciwników. Wszyscy przebywają w zamku, a co wieczór Zdrajcy spotykają się na tajnym zebraniu i muszą zdecydować, kto z Lojalnych zostanie wykluczony z gry. Jeśli Zdrajcy usuną wszystkich swoich przeciwników, otrzymają nagrodę pieniężną do podziału między sobą. Obie grupy muszą zdemaskować swoich przeciwników i ochronić siebie przed wyeliminowaniem z programu. Każdy może mieć własną strategię gry. Prowadzącą program jest Malwina Wędzikowska, która znana jest z takich programów jak Druga twarz i Ostatnia rzecz, a także Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka.

Odcinki programu The Traitors. Zdrajcy emitowane są w każdą środę o godzinie 21:35, a także na platformie Player.

Zobacz także: Malwina Wędzikowska w niesamowitym i DROGIM sweterku!

Sandra Plajzer: Instagram

Sandra uwielbia korzystać z mediów społecznościowych. Regularnie prowadzi swój profil na portalu Instagram, gdzie znajdziemy pod nazwą @sandraplajzer. Ilość jej followersów obecnie wynosi ponad 71 tysięcy, a na tej liczbie z pewnością się nie skończy!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej