Połącz się z nami

Syn Piotra Gąsowskiego wyrósł na przystojniaka, a jego dziewczyna to istna piękność!

Piotr Gąsowski z synem

Z życia gwiazd

Syn Piotra Gąsowskiego wyrósł na przystojniaka, a jego dziewczyna to istna piękność!

Kim jest syn Piotra Gąsowskiego? Okazuje się, że 26-latek wystąpił w wielu znanych produkcjach, a jego kariera stale się rozwija. Poznajcie Jakuba bliżej!

Piotr Gąsowski to jedna z bardziej znanych postaci polskiego show-biznesu. To nie tylko aktor, ale również artysta kabaretowy, prezenter telewizyjny i pisarz. Niegdyś związany był z Hanną Śleszyńską, jednak para nigdy nie zdecydowała się na sformalizowanie swojego związku. Owocem ich miłości jest syn Jakub, który dziś ma już 26 lat. Piotr podczas udziału w „Tańcu z gwiazdami” poznał tancerkę Annę Głogowską. Wówczas tworzyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych związków. Mają córkę Julię, która ma 14 lat.

Kim jest syn Piotra Gąsowskiego?

Jakub Gąsowski ma dziś 26 lat. Podobnie jak swój ojciec, interesuje się aktorstwem i to właśnie z tą branżą wiąże swoją przyszłość. Co więcej, mogliśmy go zobaczyć w takich produkcjach jak „Belfer”, „Jak zostać gwiazdą”, Na Wspólnej” czy „Listy do M. 4”. W pewnym prowadził także swój cykl w „Dzień Dobry TVN”.

Kuba jest reporterem, aktorem teatralnym, telewizyjnym jak i dubbingowym. Jest na 3. roku studiów, na wydziale aktorskim Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelewerowicza w Warszawie.

Okazuje się, że serce Jakuba jest już zajęte. Mężczyzna związany jest z piękną absolwentką architektury. Na jej Instagramie znajdziemy wiele gorących ujęć i trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę świetnie. Co ciekawe, para poznała się na planie podczas kręcenia „Belfra”.

„1 uczelnia i 2 historie! Parę lat temu miałem przyjemność wcielić się w postać Szymona w @belfer.serial . Większość scen kręcona była w przepięknym budynku wydziału architektury Wrocławskiej Politechniki, który grał nasze liceum. (…) Dokładnie tu, dokładnie w tamtym momencie, studiowała Magda! I co najlepsze – w ogóle jeszcze się nie znaliśmy, a teraz proszę! Jesteśmy razem!” – czytamy w poście Kuby.

Pod postem pary pojawiło się mnóstwo gratulacji i życzeń dla pary. My również się do nich dołączamy i życzymy mnóstwo miłości!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry