Kim jest tata Sary Egwu-James? [wiek, programy, kariera, rodzina]

19 grudnia 2021
Przez: : W.M.

Sara Egwu-James zdobyła popularność dzięki zwycięstwu w 4. edycji talent-show The Voice Kids. Kim jest tato utalentowanej 13-latki? Jak się okazuje, sam związany jest z muzyką i ma na koncie sporo sukcesów.

John Egwu-James pochodzenie i wiek

John Egwu-James urodził się w Nigerii i ma 37 lat. Mężczyzna przyleciał do Polski jako student i ostatecznie zdecydował się zostać na stale. Ojciec Sary bardzo wspiera ją w rozwoju kariery muzycznej, ale jak wiadomo, sam również od lat związany jest z muzyką.

John James córka
Sara Egwu-James

Gdzie występował John James?

Chociaż John Egwu-James często pojawia się u boku swojej córki w telewizji, a widzowie poznać go mogli podczas emisji 4 sezonu The Voice Kids, który wygrała Sara, mężczyzna sam próbował swoich sil w programach typu talent show. 37-latek wystąpił w 2011 roku programie X-Factor, a rok później pojawił się także w show stacji TVP Bitwa na głosy.

Kariera Johna Jamesa

Ojciec Sary Egwu-James, szerzej znany jest jako John James, od wielu lat rozwija swoją karierę wokalną. Poza udziałem w popularnych programach telewizyjnych tworzy także swoje utwory. W 2013 roku we współpracy z Mezem powstała piosenka pt. Jedyna, która była zapowiedzią ich wspólnej płyty.

Zobacz także: Kim jest Sara Egwu-James?

Tata Sary James ma podpisany kontrakt muzyczny z jedną z największych wytwórni – Sony Music Poland. 37-latek stworzył duet wokalny o nazwie Loui and John. Zespół niedawno pojawił się w programie śniadaniowym DDTVN, gdzie zaprezentowali znany hit Stinga Englishman In New York.

John Egwu-James – rodzina

Sara Egwu-James jest córką Johna oraz Arlety Dancewicz. Aktualnie muzyk związany jest z Anną Egwu-James. Z żoną wychowują także kilkuletnią Michelle James oraz Johna Jamesa Juniora.

źródło: Instagram Johna Jamesa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz