Teodozja z Sanatorium Miłości 6: [wiek, życie prywatne, Instagram]

26 lutego 2024
Przez: : W.M.

Teodozja to jedna z kuracjuszek, która widzowie będą mogli bliżej poznać w 6 edycji lubianego reality-show TVP Sanatorium miłości. Co o niej wiadomo, ile ma lat i co robi na co dzień?

Teodozja jest uczestniczką 6 edycji Sanatorium miłości. Kuracjuszka, która zdecydowała się zgłosić do programu, aby znaleźć miłość, jest zdania, że nigdy nie jest za późno na zakochanie się.
Uwielbia spontaniczne wyjazdy, które wzbogacają jej życie o nowe doświadczenia. W ostatnim czasie odkryła również nową pasję – zajmuje się zbiorem ziół, z których tworzy ekologiczne herbatki i kosmetyki.

Teodozja jest również aktywna fizycznie, w swoim domu urządziła małą siłownię, co pozwala jej dbać o formę. Jej kulinarnym atutem jest tiramisu, którym z pewnością zachwyca swoich gości.

Choć życie nie oszczędzało jej trudnych momentów, gdyż była już dwukrotnie zamężna (z pierwszym mężem wzięła rozwód, a drugi zmarł nagle), Teodozja nie traci wiary w miłość. Rodzina jest dla niej największym skarbem. Choć spotkania z córką, synem i wnuczkiem nie są częste, utrzymuje z nimi stały kontakt telefoniczny.

Teodozja ma wielkie nadzieje związane z uczestnictwem w Sanatorium miłości. Liczy na to, że program da jej szansę nie tylko na znalezienie partnera, z którym mogłaby dzielić swoje zamiłowanie do podróży i rozmów, ale także na zawarcie nowych przyjaźni oraz przeżycie niezapomnianej przygody. Poszukuje mężczyzny, który byłby dla niej zarówno towarzyszem życia, jak i kompanem w podróżach.

Sanatorium miłości 6

Sanatorium miłości to popularne i lubiane reality-show TVP, które pokazuje, że na miłość nigdy nie jest za późno. W każdym sezonie poznajemy kuracjuszki oraz kuracjuszy, którzy przez kilka tygodni mieszkają w sanatorium, co daje im przestrzeń do wzajemnego poznawania się i dzielenia życiowymi historiami. Reality-show koncentruje się na budowaniu między seniorami silnych więzi i przyjaźni, które mogą z czasem przerodzić się w głębokie uczucie.

Sanatorium miłości cieszy się w Polsce ogromnym zainteresowaniem, przyciągając widzów. Reality-show przypomina, że miłość nie ma ograniczeń wiekowych i każdy, niezależnie od wieku, zasługuje na możliwość znalezienia szczęścia w miłości i na nowy początek.

Nowa 6. edycja Sanatorium miłości rusza 10 marca 2024 r. Odcinki oglądać będzie można co niedzielę o godz. 21:20 na antenie TVP1.

Sanatorium miłości 6: uczestnicy

Poza Teodozją w najnowszej edycji Sanatorium miłości poznamy bliżej także Elżbietę, Janinę, Małgorzatę, Marię, Maręa Luizę, a także Andrzeja, Stanisława, Stefana, Ryszarda, Tadeusza i Zygmunta.

Teodozja z Sanatorium miłości: Instagram

Nie wiadomo, czy Teodozja prowadzi swój profil w mediach społecznościowych.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej