Tobiasz Baraniak: [wiek, kariera, Farma 3, Instagram]

15 stycznia 2024
Przez: : K.M.

Kolejnym uczestnikiem uwielbianego reality show – Farma, jest Tobiasz Baraniak. Zobaczcie szczegółowe informacje na temat mężczyzny.

Tobiasz Baraniak: wiek

Uczestnik trzeciego sezonu programu Farma ma 28 lat i pochodzi z Warszawy. Jest bardzo energiczną osobą i otwartą na nowe wyzwania.

Tobiasz Baraniak: kariera

Tobiasz pracuje jako menadżer kreatywny w agencji eventowej. Najważniejsze w jego branży zawodowej jest komunikatywność, dużo rozmawia i rozwiązuje problemu, ale nie lubi wprowadzać do swojego życia szaleństwo czy niekontrolowanych emocji.

Tobiasz Baraniak: Farma 3

Trzeci sezon programu Farma z pewnością przyniesie nam wiele emocji i humoru. Pierwszy odcinek nowej serii wyemitowany został 8 stycznia na antenie Polsat. Program emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Do show zgłaszają się osoby, które pragną przeżyć niezwykłą przygodę w swoim życiu, rezygnują z wygodnego życia w mieście i przeprowadzają się na wieś. Domownicy nie mają podstawowych udogodnień, dostępu do telefonów i Internetu. Do ich obowiązków należy uprawa warzyw i owoców, zajmowanie się gospodarstwem, opieka nad zwierzętami oraz dodatkowe zadania.

W każdym tygodniu odbywają się eliminacje, które najczęściej rozpoczyna się od nominacji do pojedynku. Po pojedynku następuje głosowanie i eliminacja jednego a czasem dwóch domowników. W finałowym odcinku to widzowie głosują, kto ma wygrać program. Nagrodą główną dla zwycięzcy jest tytuł Super Farmera oraz nagroda pieniężna w wysokości 100 000 złotych.

Prowadzącymi program są modelka i prezenterka telewizyjna Marcelina Zawadzka oraz modelka Ilona Krawczyńska, a prac uczestników dogląda farmer Szymon Karaś.

Zobacz także: Kamila Rolak z trzeciego sezonu Farmy jest w związku ze znanym nam wszystkim prezenterem!

Tobiasz Baraniak: Instagram

Tobiasz regularnie prowadzi swój profil na portalu Instagram, gdzie figuruje pod nazwą @tobiaszbaraniak. Ilość obserwujących go osób wynosi obecnie 2269, ale jesteśmy pewni, że na tej liczbie się nie skończy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej