Tomasz Tylicki: [wiek, kariera, Pytanie na śniadanie, Instagram]

6 lutego 2024
Przez: : K.M.

Tomasz Tylicki został kolejnym współprowadzącym znany program stacji TVP2 Pytanie na śniadanie. Specjalnie dla Was zebraliśmy szczegółowe informacje na jego temat.

Tomasz Tylicki: wiek

Niestety, nie podano publicznie daty oraz miejsca urodzenia Tomasza.

Tomasz Tylicki: kariera

Tomasz zawodowo związał się z telewizją Polsat oraz TVN, ale od 2011 roku pracuje jako dziennikarz w Telewizji Polskiej. Współprowadził między innymi galę rozdania nagród Festiwalu Filmowego w Gdyni czy koncert z cyklu Roztańczona Polska. Jest także reporterem w porannym programie Pytanie na śniadanie, gdzie często pojawiał się ze swoją partnerką Aleksandrą Grysz, a nawet zdarzyło się, że poprowadził gościnnie program. Od 2024 roku oficjalnie został ogłoszony, jako prezenter Pytania na śniadanie, a w parze będzie z Beatą Tadlą.

Tomasz Tylicki: Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie to znany nam wszystkim lifestyle’owy program, który emitowany jest codziennie od września 2002 roku na antenie TVP2. Gospodarze programu wraz z zaproszonymi gośćmi i specjalistami poruszają ważne sprawy z życia codziennego, dyskutując na tematy z różnych dziedzin. Program również prezentuje wydarzenia z życia gwiazd w cyklu “Czerwony dywan”, oferuje możliwość podziwiania występów na żywo utalentowanych muzyków oraz zawiera kącik kulinarny. Niedawno, w produkcji nastąpiły wielkie zmiany, między innymi pracę w PnŚ stracili wszyscy dotychczasowi prowadzący. Obecnie oprócz Tomasza i Beaty jako gospodarzy zobaczymy: Joannę Górską i Roberta Stockingera, Klaudię Carlos i Roberta El Gendy, Katarzynę Dowbor i Filipa Antonowicza. Nową szefową programu została Kinga Dobrzyńska.

Zobacz także: Filip Chajzer skomentował zwolnienie Małgorzaty Tomaszewskiej z Pytania na śniadanie

Tomasz Tylicki: Instagram

Tomasz jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Regularnie prowadzi swój profil na portalu Instargam, gdzie widnieje pod nazwą @tomektylicki. Ilość obserwujących go osób przekroczyła właśnie 6797 osób. To właśnie tam możemy oglądać jego zdjęcia z życia zawodowego, prywatnego i z egzotycznych wyjazdów.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej