Wojciech Kowalczyk: [wiek, kariera, Kanał Zero, Instagram]

25 marca 2024
Przez: : K.M.

Wojciech Kowalczyk to kolejna osoba, którą podjęła współpracę z założonym przez Krzysztofa Stanowskiego Kanałem Zero. Jak się okazuje, w tym samym czasie Kowalczyk współpracuje również z Kanałem Sportowym. Sprawdźcie, co jeszcze wiemy na temat byłego piłkarza.

Wojciech Kowalczyk: wiek

Mężczyzna urodził się 14 kwietnia 1972 roku w Warszawie. Już od najmłodszych lat trenował piłkę nożną z warszawskimi drużynami, zaczynał w Olimpii, przez kilka lat występował w Polonezie, a później trafił do Legii i do reprezentacji Polski.

Wojciech Kowalczyk: kariera

Po zakończeniu kariery sportowej współpracuje jako piłkarski publicysta. Co więcej, wraz z Krzysztofem Stanowskim napisał książkę Kowal. Prawdziwa historia, która szczerze ukazuje kulisy funkcjonowania środowiska piłkarskiego w Polsce. Książka stała się jednym z bestsellerów w 2003 roku. Na kanale Polsat Sport zajmował się analizą i komentarzem wydarzeń piłkarskich, pisał felietony na portalu Weszło.com, a także współpracuje z Kanałem Sportowym i w tym roku rozpoczął współpracę z Kanałem Zero, gdzie odpowiada za dziedzinę sport.

Wojciech Kowalczyk: Kanał Zero

Kanał Zero to jeden z najpopularniejszych kanałów internetowych na platformie YouTube, który swoją działalność rozpoczął w lutym tego roku. Kanał jest o tematyce ogólnej i zawiera cykle programowe z różnych dziedzin, takich jak: sport, ekonomia, prawo, rozrywka, medycyna, gospodarka, polityka, militaria czy nauka. Założycielem kanału jest Krzysztof Stanowski, a współprowadzącymi: Robert Mazurek, Marcin Meller, Izabela Krzan, Maciej Dąbrowski, Marcin Matczak, Wojciech Kowalczyk, Tede, Bogusław Leśnodorski i wielu, wielu innych. Pierwszym gościem Kanału Zero w programie Godzina Zero był prezydent Andrzej Duda.

Kanał Zero z każdym dniem zbiera coraz większą popularność. Obecnie ma ponad 950 tysięcy subskrybentów i ponad 76 milionów wyświetleń zamieszczonych tam materiałów.

Zobacz także: Ile Krzysztof Stanowski zarobił na filmie o Michale Wiśniewskim?

Wojciech Kowalczyk: Instagram

Niestety, nie ma informacji, aby Wojciech prowadził swój profil w mediach społecznościowych.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej