Kim jest żona Michała Probierza? Mało kto wie o tym, jak się poznali

17 czerwca 2024
Przez: : W.M.

Michał Probierz od ponad pół roku pełni funkcję selekcjonera polskiej drużyny w Piłce Nożnej. Mimo sporego zainteresowania jego osobą, 51-latek rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. W jednym z ostatnich wywiadów zdradził jednak, gdzie poznał swoją żonę, z którą wychowuje 8-letnie dziecko.

Michał Probierz 20 września 2023 roku objął stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej. Jego nominacja zbiegła się z rosnącym zainteresowaniem zarówno jego zawodowymi umiejętnościami, jak i potencjalnymi zarobkami. Według informacji portalu StrefaBiznesu.pl, Probierz może liczyć na wynagrodzenie wynoszące około 200 tysięcy złotych miesięcznie, co plasuje go w dość prestiżowej grupie zarobków, jednak nieco poniżej zarobków jego poprzedników.

Dla przykładu, Fernando Santos zarabiał blisko 735 tys. zł miesięcznie, Paulo Sousa 315 tys. zł, a Adam Nawałka oraz Leo Beenhakker zarabiali odpowiednio 230 tys. zł i 240 tys. zł.

Zobacz także: Probierz zbulwersował kibiców. To powiedział o piłkarzu reprezentacji Polski

Kim jest żona Michała Probierza?

O Michale Probierzu znowu jest głośno ze względu na rozpoczęcie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, gdyż to właśnie pod jego wodzą grają biało-czerwoni.

Chociaż pierwsze spotkanie z Holandią Polacy przegrali, widzowie docenili ich za styl gry. Michał Probierz od swojego debiutu na Euro 2024 zdążył zyskać uznanie nie tylko za swoje umiejętności trenerskie, ale także za styl. Na pierwszym meczu reprezentacji pod jego kierunkiem, selekcjoner pojawił się w stylowym, beżowym garniturze, uzupełnionym kratkowaną kamizelką i eleganckimi brązowymi butami. Jego strój, dopełniony granatowym krawatem, przyciągnął uwagę nie tylko kibiców, ale i ekspertów modowych..

Polski selekcjoner dość ostrożnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Jest dwukrotnie żonaty, a swoją obecną partnerkę, Martę, poznał w nietypowych okolicznościach w restauracji. Ich pierwsze spotkania były przypadkowe, aż do momentu, kiedy Probierz zdecydował się zagadać. Od tego momentu ich relacja zaczęła się rozwijać. Michał i Marta są rodzicami syna Henryka, który przyszedł na świat w 2016 roku.

 “Mieliśmy okazję przebywać w tej samej restauracji, a jeszcze tego samego dnia aż trzy razy przypadkiem trafialiśmy na siebie, nie zamieniając słowa. Kolejnym razem zagadnąłem, zaczęliśmy się spotykać, jesteśmy razem i jesteśmy… przeciwieństwami. Inne punkty widzenia wcale nie muszą być przeszkodą, aby pasować do siebie jak połówki jabłka” – mówił w rozmowie z Viva.pl

Probierz ma również dwóch dorosłych synów z poprzedniego małżeństwa, a co więcej, jest już także dziadkiem.

Michał Probierz, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej